TIP! Aegean Air ✈ Blízký východ - Libanon - akční letenky Bejrút z Prahy ↔ 4.990 Kč

TIP! Aegean Air ✈ Libanon - akční letenky Bejrút z Prahy ↔ 4.990 Kč
Rezervace letenky

Zvažujete cestu do orientu? Doporučujeme navštívit "Švýcarsko blízkého východu". Nenechte si utéct příležitost ke zvýhodněné návštěvě Libanonu. Naposledy v červnu nás tam zvala turecká lowcost letecká společnost Pegasus Airlines za šest tisíc. Aktuálně jsou tady ještě zajímavější letenky do Bejrútu s odlety z Prahy za 4.990 Korun!

Kdy letět do Libanonu s Aegean Air?

Největší řecká letecká společnost Aegean Air přišla na trhu s nabídkou předprodeje letenek Praha - Libanon a zpět na příští rok. Koukněte do kalendáře, najdete volná místa s odlety od 13. ledna 2022 do 28. března 2023.

Jak poletím do Libanonu?

Aegean Air odlétá z Česka! Začíná se na letišti Praha Václav Havel (PRG) a letí se přes řecké Athény (na přestup cca 3 hodiny). Linka následně pokračuje k přistání na Bejrút (BEY) airport - Libanon. Stejně se letí pak i zpátky.

Doprava zavazadel

1 příruční zavazadlo je zdarma  s váhovým limitem 8 kg o rozměrech 56 × 45 × 25 cm.

 
Doplň si levné letenky také o výhodné ubytování

Booking.com

 

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli najít 6490 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.