TAP Air Portugal ✈ Senegal - letenky do Dakaru z Prahy ↔ 9.990 Kč

TAP Air Portugal ✈ Senegal - letenky do Dakaru z Prahy ↔ 9.990,- Kč
Rezervace letenky

Konečně se zase může cestovat do většiny zemí jako před pandémií a my se můžeme těšit na nabídky dostat se na místa, kam je to obvykle buď složitější, nebo zbytečně drahé. Po více než třech letech se tak objevují i akční letenky do Senegalu. Tady se vyráží hlavně za Rallye. Seznamte se s aktuální letenkou do Dakaru z Prahy za 9.990 Kč.

Dostupnost: Letenky do Senegalu "za desítku" s odlety z Česka se rozdělují na dvě období. Tento rok máme Dakar z Prahy k dispozici na listopad. Co se týká příštího roku, tak můžeme cestovat od 27. ledna 2023 do 17. března 2023.

Lety do Senegalu z tuzemska vypravuje portugalská národní letecká společnost TAP Air Portugal. Lety z Prahy - Ruzyně vedou přes hlavní město Portugalska. Tady se zdržíme cca 5 hodin, což lze využít k prohlídce krásného města. Přílety jsou na  Dakar (DSS) Blaise Diagne airport - Senegal.

Zavazadla: 1 palubní zdarma již započteno v ceně letenky).

 
Doplň si levné letenky také o výhodné ubytování

Booking.com

 

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli najít 6490 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.