Swiss Airlines / Lufthansa - Indický oceán - levné letenky Mauricius z Prahy (zpáteční) 12.990,- Kč

Swiss Airlines / Lufthansa - Indický oceán - levné letenky Mauricius z Prahy (zpáteční) 12.990,- Kč
Rezervace letenky

Je tu souboj o zákazníky na leteckých linkách z Česka na exotický ostrov Mauricius. Opakuje se situace z konce loňského roku. K akčním letům na Mauricius z Prahy od rakouské Austrian Airlines se opět přidává i kombinovaný tarif německé Lufthansy a švýcarské Swiss Airlines. Levné letenky na Maurcius s odlety z Prahy stojí 12.990,- Kč.

Co to znamená v Praxi? Že za stejnou částku třináct tisíc tu máme na výběr hned dva tarify. Zatímco Austrian Airlines budou létat na Mauricius až od konce roku 2022, doporučujeme termíny tarifu Swiss Airlines / Lufthansa, ty jsou totiž k mání na odlety již od 3. května. Vracečky jsou možné až do 3. října.

Co daná linka obnáší? Jsou to odlety z Prahy vedoucí přes švýcarský Curych (na přestup 1h a 40min) s přílety na Mauricius (MRU) Plaisance airport. Toto probíhá na palubě Swiss Airlines. Zpátky z ostrova Mauricius poletíme s 5* Lufthansou přes německý Frankfurt (přestup) opět do Prahy.

Zavazadla: 1 + 1 zdarma, tedy jedno odbavené a jedno příruční jsou zahrnuty v ceně letenky.

Dopravci: Swiss Airlines, Lufthansa

Tip: Přehled všech dostupných akčních letenek na Mauricius

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli napsat 6610 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.