Swiss Air - Tanzánie - levné letenky Praha - Kilimandžáro a zpět 16.304,- kč

Je před námi letenkový hit poslední doby! Je před námi nabídka, kterou se nenaskýtá denně! Přinášíme vám exkluzivní tip na zpáteční levné letenky na Kilimandžáro s odletem i návratem z matičky Prahy! Zabookujte si úplně poslední termíny na levné letenky do Tanzánie za bezvadnou cenu 16.304,- kč včetně všech poplatků za zpáteční letenky.

Dostupnost - máme pro vás připraven akční kalendář a v něm tyto levné letenky ale nejásejte, termínů je minimum, takže jen pro ty nejrychlejší. V současné době jsou to zbývající levné letenky Kilimandžáro s odlety z Prahy v období od 1. do 30. září letošního roku, čili teď rezervujte a za měsíc letíte levně z Prahy na Kilimandžáro.

Informace k posledním akčním letům - dostupné v systému student agency (přímý odkaz na tuto akci je umístěn na konci aktuality). Poletíte ze švýcarskou leteckou společností Swiss Air s odletem z letiště Václava Havla - Praha (PRG), s mezipřistáním v Curychu a příletem na Kilimanjaro / Kilimanjaro (JRO).

Chcete-li letět do Tanzánie z Prahy, máte jednoznačně nejlepší příležitost zarezervovat si nejlevnější letenky. U tohoto akčího tarifu to platí dvojnásob. Kdo zaváhá, nepoletí levně!

Online rezervace levné letenky Kilimandžáro (Tanzánie)

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
Letecké společnosti
Oblíbené lety

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jako dobrý rádce při nákupu levné letenky vám pravidelně přinášíme zajímavé tipy již od roku 2009. Tehdy se začal psát náš příběh a začalo nás bavit pro vás hledat ty nejlepší cestovatelské nabídky jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás napsali 5220 letenkových tipů zaměřených jak na Evropu, Asii, Ameriku, Afriku a taky na Austrálii a další stále přibývají. Za tu dobu už snad nenajdete destinaci, kam bychom nenašli tip na levný let. Do oblíbených zemí a lokalit jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik a další, se dostanete v desítkách verzí. Stačí se s námi poradit jaké levné letenky je v danou chvíli nejlepší zvolit. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu a twitteru. Cestovatelské zkušenosti, zvláště týkajíc se levných letenek, máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikace.