Swiss Air

TIP! Swiss Airlines - Mexiko - levné letenky Cancun 8.790,- kč

TIP! Swiss Airlines - Mexiko - levné letenky Cancun 8.790,- kč

Po dlouhé době něco z kuchyně Swiss Airlines. Švýcarská, na akčním trhu s levnými letenkami málo vídaná aerolinka se rozhodla zabodovat. Dává o sobě vědět velmi atraktivní letenkou do Cancunu. Letovisko v Mexiku je při odletu ze snadno dopravitelného italského Milána k dispozici za parádních 8.790,- kč.

TIP! Swiss Airlines - Mexiko - Karibik - levné letenky Cancun (zpáteční) 11.890,- kč

TIP! Swiss Airlines - Mexiko - Karibik - levné letenky Cancun (zpáteční) 11.890,- kč

Zvolit si individuální cestování znamená odproštění se od nákladů za služby cestovek a tím i značnou celkovou úsporu jako například u letenek do karibského letoviska v Mexiku. Zvolte si aktuální akční letenky do Cancunu od švýcarské letecké společnosti Swiss Air, za zpáteční linku nyní zaplatíte 11.890,- kč.

Swiss Air ⇆ Tanzánie - levné letenky Dar es Salaam z Vídně (zpáteční) 12.290,- kč

akce letenky Dar es Salaam - Tanzánie

Dostat se levně na pobřeží indického oceánu od včerejška umožňuje i zde málo vídaná švýcarská aerolinka Swiss Air. Vybočte z davu a poznejte na vlastní pěst nedotčenou přírodu Tanzánie. Jsou tu nové akční letenky Dar es Salaam. Zpáteční linku do bývalého hlavního města Tanzánie s odletem z nedaleké Vídně máme nyní k dispozici za 12.290,- kč včetně všeho.

Swiss Airlines ⇆ Singapur - levné letenky Singapur z Prahy (a zpět) 13.434,- kč

Na rovníku ležící městský stát Singapur je opět dostupný letecky levně z naší metropole! Po turecké Turkish Airlines je to letos i švýcarská Swiss Airlines, jenž produkuje levné letenky do Singapuru z Prahy. Zpáteční letenka je oproti červnové levnější ještě o 3 stovky. Kdo bude teď objednávat, zaplatí totiž včetně poplatků jen 13.434,- kč.

Hromada volných termínů levných letenek Singapur z Prahy a zpět od Swiss Airlines je navíc ještě obsáhlejší, než měla její konkurence. Při flexibilním jednání se nám dostává šance na rezervaci levné letenky od 3. září 2015 až do 27. duben 2016. Kromě odletů do Singapuru v dubnu příštího roku lze plánovat let kterýkoliv měsíc v uvedeném období.

Akční letenky spadají pod leteckou společnost Swiss Airlines, asistuje ji však Helvetic Airways, (dopraví vás k mezipřistání v Curychu) na trase Praha - Curych (čekání 1 až 6 hodin - podle volby letu). Poté už se plného servisu ujímá Swiss Air a letíte na letiště Singapur  Changi Intl Arp... (SIN). Za cestu ze Singapuru do Prahy už nic neplatíte - je v ceně.

Tip: V rámci asijské akce lze pořídit i levné letenky Singapur s odletem z Vídně. Zpáteční letenka stojí v nově spuštěné akci Air China 13.160,- kč, takže nejlevnější letenka, avšak s odletem z rakouské metropole. Co si vyberete, je už jen na vás. Pro snadnou orientaci máte odkazy na oba kalendáře níže. Více informací vám rádi poskytneme na facebooku.

⇆ Singapur (z Prahy - Swiss Air) 13.434,- kč kalendář

⇆ Singapur (z Vídně - Air China) 13.160,- kč kalendář

Swiss Air ⇆ USA - levné letenky New York z Prahy (také na léto) 12.509,- kč

V návaznosti na zveřejněný přehled aktuálních levných letenek do New Yorku doplňujeme nabídku o další levné letenky do tohoto amerického velkoměsta. Nestandartně vytasil akční lety do New Yorku také švýcarský dopravce Swiss Air a určitě stojí za to je nepřehlédnout! Hlavním faktorem pro rezervaci letenky do USA od Swiss Air za 12.509,- kč je výprodej termínů v letním čase.

Kdo se trochu orientuje v zaoceánských letenkách, jistě tuší, že cena se kolem prázdnin pohybuje na dvojnásobku, než kdykoliv jindy. Na první pohled celkem rutinní cena díky tomu dostává nové rozměry (hlavně srpen). Doba pro rezervaci levné letenky New York od švýcarské aerolinky je však širší. Skýtá období od 27. dubna do 18. března 2016.

Více informací k akčnímu letu do Ameriky: Starty se uskutečňují na letišti Praha Václav Havel Ar... (PRG) s kratičkým mezipřistáním (1 až 2 hodiny) na Ženeva Geneve Cointrin (GVA) Švýcarsko a příletem na letiště New York  John F Kennedy ... (JFK) USA (Spojené Státy Americké) - Vše s Swiss Air. Zpátky z New Yorku to berete přes Vídeň (opět krátká zastávka) opět na letiště do Prahy (Austrian Airlines), samozřejmě v ceně.

Tip: Kromě zajímavé ceny za letenky do USA v letním čase je opravdu velkým kladem let z Česka s jedním mezipřistáním, které trvá opravdu krátký čas odpovídajícímu evropskému letu. I zpátky z New Yorku probíhá cesta neobvykle hladce, jen letíte do Prahy přes Vídeň s Austrian Airlines. Je to výprodej, takže si s případnou objednávkou letu značně pospěšte.

⇆ New York - USA (z Prahy) 12.509,- kč kalendář

Swiss Air ⇆ Švýcarsko - levné letenky Basilej z Prahy 1.574,- kč

Po dálkový letech dostávájí prostor také ty evropské. S lukrativní nabídkou vyrukovala letecká společnost Swiss Air, jenž nás vybízí k rezervaci levné letenky do Švýcarska. Impozantní akce nás zavede z Prahy do Basileje a zpět za bezkonkurenčních 1.574,- kč včetně poplatků.

Dostupnost: Nahlédněte do kalendáře, který máte pod odkazem na konci letenkového trip reportu. Najdete v něm termíny na rezervaci levné letenky v období od 1. září 2014 až do 30. března 2015. Volných míst s letenkami do Švýcarska je dostatek, jenom je potřeba vybírat zavčasu.

Info k letu: Linka Swiss Air Praha - Basilej je přímý spoj, nebudou vás tak na cestě čekat žádná mezipřistání. Z Prahy do Basileje doletíte za hodinu a 20 minut. Odlétá se z letiště Praha s příletem na Basilej Basel EuroAirpo... (BSL) Švýcarsko. Stejně i zpět.

Tip: Chcete-li letět levněji do Švýcarska, vězte, že toto je jednoznačně nejlevnější tarif současnosti a ani ty v minulosti nebyly levnější. Letenky do Basileje jsme totiž mohli dříve letět minimálně za necelých 2.300,- kč, naskýtá se tak příležitost ušetřit dalších pár stovek.

⇆ Basilej - Švýcarsko (z Prahy) 1.574,- kč kalendář

Swiss Air ⇆ Kuba - levné letenky Havana z Prahy 15.990,- kč

Je tady jedna z nejžádanějších destinací s odletem z Prahy! Dnešní report mapující levné letenky nás zavede na Kubu! Znovu obnovený zlevněný tarif švýcarské letecké společnosti Swiss Air vybízí k návštěvě Havany už za 15.990,- kč s taxami i poplatky platné pro cestu tam i zpět. Ačkoliv už není zveřejnění akční kalendář, na několik výhodných termínů lze stále narazit.

Dostupnost: Nedočkavci si ale musí nějakou tu korunu ještě připlatit. Obousměrné levné letenky Havana s odletem z Prahy pořídíte sice už na termíny od příštího měsíce , ty nejlevnější letenky však připadají na říjen. Let v červnu 2014 je dostupný s příplatkem zhruba pětistovku za každý let. Samozřejmě pouze v ideálních termínech s volnými místy. Naopak červenec a srpen je na nejvyšší cenové hladině.

Informace k levnému letu na Kubu: Spoje jsou vypravovány z českého letiště Praha Václava Havla, ČR s mezipřistáním v Curychu (ZRH) Švýcarsko a příletem na Havana (HAV) Kuba. Zpáteční let z Havany do Prahy vede opět přes švýcarský Curych. U všech spojů vás provází přední letecká společnost Swiss Airlines.

Tip: Tyto levné letenky směr Kuba jsou jednoznačně vhodné pro ty, co by rádi absolvovali let do této exotické destinace a přitom nemuseli vycestovat za výhodnou cestou někam dále do Evropy. Patříte-li mezi pohodlnější dobrodruhy, letenky Havana z Prahy za 15.990,- kč jsou pro vás to pravé. Cestu šperkuje pouze jedno mezipřistání v Curychu, které nemusí překročit 4 hodiny. K dosažení kýžené ceny si nezapomeňte odebrat nepovinné pojištění.

⇆ Havana - Kuba z Prahy 15.990,- kč rezervace

I dovolená s cestovkou může stát pár korun...

Dovolená Řecko

Dovolená Řecko od 7.740,- kč

Malebné ostrovy a odkaz antiky

Dovolená Španělsko

Dovolená Španělsko od 6.250,- kč

Království na Pyrenejském poloostrově

Dovolená Itálie

Dovolená Turecko od 7.189,- kč

Evropa s lehkým nádechem orientu

Dovolená Bulharsko

Dovolená Bulharsko od 7.511,- kč

Slunečné pobřeží a klenot Balkánu

Dovolená Chorvatsko

Dovolená Kypr od 5.280,- kč

Okouzlující a romantický ostrov lásky

Dovolená Egypt

Dovolená Egypt od 8.890,- kč

Brána Afriky s tajuplnou pověstí

Dovolená Kuba

Dovolená Kuba od 24.490,- kč

Nádherné pláže a karibské klima

Dovolená Thajsko

Dovolená Thajsko od 17.063,- kč

Nejoblíbenější asijská země

Dovolená Spojené Arabské Emiráty - Dubaj

Dovolená Emiráty od 11.090,- kč

Ztělesný symbol bohatství a luxusu

Dovolená Tunisko

Dovolená Tunisko od 8.390,- kč

Koupání v Africe za dostupný peníz

Dovolená Malta

Dovolená Malta od 8.993,- kč

Malý ostrovní stát mající své kouzlo

Dovolená Dominikánská republika

Dovolená Dominikána od 23.638,- kč

Rájské karibské pláže a výborný rum

Dovolená Portugalsko a Madeira

Dovolená Portugalsko od 9.989,- kč

Chlouba jihozápadního cípu Evropy

Dovolená Maledivy

Dovolená Maledivy od 32.480,- kč

Korálové ostrovy a průzračné moře

Dovolená Keňa

Dovolená Keňa od 22.676,- kč

Světoznámé Safari a národní parky

Dovolená Mexiko

Dovolená Mexiko od 30.390,- kč

Odpočinkové letovisko v Severní Americe

Dovolená Srí Lanka

Dovolená Srí Lanka od 21.181,- kč

Dechberoucí příroda a příjemné klima

Dovolená Maroko

Dovolená Maroko od 10.574,- kč

Severozápad Afriky a směsice kultur