Swiss Air

 • TIP! Swiss Air Lines ✈ Emiráty - akční letenky Dubaj z Prahy ↔ 10.790 Kč

  TIP! Swiss Air Lines ✈ Emiráty - akční letenky Dubaj z Prahy ↔ 10.790 Kč

  S kým letět do Dubaje, když oblíbená Qatar Airways momentálně z akční scény úplně vyklidila pole? Jsou tu i čtyřhvězdičkoví dopravci. Hlavním kandidátem je švýcarská vlajková aerolinka Swiss Air Lines. Jestli se neradi přehrabujete v lowcost letenkách, je uvedená nadprůměrná aerolinka správná volba. Dubaj z Prahy prodává za 10.790.

 • TIP! Swiss Airlines - Mexiko - levné letenky Cancun 8.790,- kč

  TIP! Swiss Airlines - Mexiko - levné letenky Cancun 8.790,- kč

  Po dlouhé době něco z kuchyně Swiss Airlines. Švýcarská, na akčním trhu s levnými letenkami málo vídaná aerolinka se rozhodla zabodovat. Dává o sobě vědět velmi atraktivní letenkou do Cancunu. Letovisko v Mexiku je při odletu ze snadno dopravitelného italského Milána k dispozici za parádních 8.790,- kč.

 • TIP! Swiss Airlines - Mexiko - Karibik - levné letenky Cancun (zpáteční) 11.890,- kč

  TIP! Swiss Airlines - Mexiko - Karibik - levné letenky Cancun (zpáteční) 11.890,- kč

  Zvolit si individuální cestování znamená odproštění se od nákladů za služby cestovek a tím i značnou celkovou úsporu jako například u letenek do karibského letoviska v Mexiku. Zvolte si aktuální akční letenky do Cancunu od švýcarské letecké společnosti Swiss Air, za zpáteční linku nyní zaplatíte 11.890,- kč.

 • Swiss Air ⇆ Tanzánie - levné letenky Dar es Salaam z Vídně (zpáteční) 12.290,- kč

  akce letenky Dar es Salaam - Tanzánie

  Dostat se levně na pobřeží indického oceánu od včerejška umožňuje i zde málo vídaná švýcarská aerolinka Swiss Air. Vybočte z davu a poznejte na vlastní pěst nedotčenou přírodu Tanzánie. Jsou tu nové akční letenky Dar es Salaam. Zpáteční linku do bývalého hlavního města Tanzánie s odletem z nedaleké Vídně máme nyní k dispozici za 12.290,- kč včetně všeho.

 • Swiss Airlines ⇆ Singapur - levné letenky Singapur z Prahy (a zpět) 13.434,- kč

  Na rovníku ležící městský stát Singapur je opět dostupný letecky levně z naší metropole! Po turecké Turkish Airlines je to letos i švýcarská Swiss Airlines, jenž produkuje levné letenky do Singapuru z Prahy. Zpáteční letenka je oproti červnové levnější ještě o 3 stovky. Kdo bude teď objednávat, zaplatí totiž včetně poplatků jen 13.434,- kč.

  Hromada volných termínů levných letenek Singapur z Prahy a zpět od Swiss Airlines je navíc ještě obsáhlejší, než měla její konkurence. Při flexibilním jednání se nám dostává šance na rezervaci levné letenky od 3. září 2015 až do 27. duben 2016. Kromě odletů do Singapuru v dubnu příštího roku lze plánovat let kterýkoliv měsíc v uvedeném období.

  Akční letenky spadají pod leteckou společnost Swiss Airlines, asistuje ji však Helvetic Airways, (dopraví vás k mezipřistání v Curychu) na trase Praha - Curych (čekání 1 až 6 hodin - podle volby letu). Poté už se plného servisu ujímá Swiss Air a letíte na letiště Singapur  Changi Intl Arp... (SIN). Za cestu ze Singapuru do Prahy už nic neplatíte - je v ceně.

  Tip: V rámci asijské akce lze pořídit i levné letenky Singapur s odletem z Vídně. Zpáteční letenka stojí v nově spuštěné akci Air China 13.160,- kč, takže nejlevnější letenka, avšak s odletem z rakouské metropole. Co si vyberete, je už jen na vás. Pro snadnou orientaci máte odkazy na oba kalendáře níže. Více informací vám rádi poskytneme na facebooku.

  ⇆ Singapur (z Prahy - Swiss Air) 13.434,- kč kalendář

  ⇆ Singapur (z Vídně - Air China) 13.160,- kč kalendář

 • Swiss Air ⇆ Švýcarsko - levné letenky Ženeva z Prahy (a zpět) 1.961,- kč

  Po delší odmlce se na trhu objevují levné letenky do švýcarského města mezi alpskými vrcholky. Kterak si zaletět z Prahy do druhého největšího města Švýcarska a neutratit přitom více než 2 tisíce vám poradí tento tip, jenž se zaměřuje na novou akci Swiss Airlines. Kdo si objedná aktuální levné letenky Ženeva z Česka, zaplatí za obousměrnou linku Praha - Ženeva a zpět krásných 1.961,- kč.

  Dostupnost: Zpáteční levné letenky Švýcarsko od Swiss Air jsou dělané na posezónní období, to ale nevadí, protože Ženeva je navštěvována celoročně. Stále vás zajímá akce? Pak si co nejdříve zabookujte volný termín. V tuto chvíli najdete v kalendáři volná místa od 25. září 2015 do 25. března 2016. Využijte solidních kapacit po dobu třičtvrtě roku!

  Složitý spoj? Nikoliv! I když jde o klasický let a ne lowcost, poletíte bez mezipřistání! Odleťte z letiště Praha Václav Havel (PRG) ČR a leťte přímo na letiště Ženeva Geneve Cointrin (GVA) Švýcarsko. Žádné jednosměrné letenky, zpáteční let z Ženevy do Prahy máte i včetně poplatků již v ceně.

  Tip: Levné letenky do Švýcarska mají kromě Swiss Air občas například i Air Berlin, ČSA, případně Darwin Airline, nic obdobně konkurenceschopného jako u Swiss Air teď nikde nenajdeme. Pod 3 tisíce kč se dají od Swiss Airlines sehnat i zpáteční letenky do Curychu z Prahy a stejněi do Basileje.

  ⇆ Ženeva - Švýcarsko (z Prahy) 1.961,- kč kalendář

 • Swiss Air ⇆ USA - levné letenky New York z Prahy (také na léto) 12.509,- kč

  V návaznosti na zveřejněný přehled aktuálních levných letenek do New Yorku doplňujeme nabídku o další levné letenky do tohoto amerického velkoměsta. Nestandartně vytasil akční lety do New Yorku také švýcarský dopravce Swiss Air a určitě stojí za to je nepřehlédnout! Hlavním faktorem pro rezervaci letenky do USA od Swiss Air za 12.509,- kč je výprodej termínů v letním čase.

  Kdo se trochu orientuje v zaoceánských letenkách, jistě tuší, že cena se kolem prázdnin pohybuje na dvojnásobku, než kdykoliv jindy. Na první pohled celkem rutinní cena díky tomu dostává nové rozměry (hlavně srpen). Doba pro rezervaci levné letenky New York od švýcarské aerolinky je však širší. Skýtá období od 27. dubna do 18. března 2016.

  Více informací k akčnímu letu do Ameriky: Starty se uskutečňují na letišti Praha Václav Havel Ar... (PRG) s kratičkým mezipřistáním (1 až 2 hodiny) na Ženeva Geneve Cointrin (GVA) Švýcarsko a příletem na letiště New York  John F Kennedy ... (JFK) USA (Spojené Státy Americké) - Vše s Swiss Air. Zpátky z New Yorku to berete přes Vídeň (opět krátká zastávka) opět na letiště do Prahy (Austrian Airlines), samozřejmě v ceně.

  Tip: Kromě zajímavé ceny za letenky do USA v letním čase je opravdu velkým kladem let z Česka s jedním mezipřistáním, které trvá opravdu krátký čas odpovídajícímu evropskému letu. I zpátky z New Yorku probíhá cesta neobvykle hladce, jen letíte do Prahy přes Vídeň s Austrian Airlines. Je to výprodej, takže si s případnou objednávkou letu značně pospěšte.

  ⇆ New York - USA (z Prahy) 12.509,- kč kalendář

 • Swiss Air ⇆ Švýcarsko - levné letenky Basilej z Prahy 1.574,- kč

  Po dálkový letech dostávájí prostor také ty evropské. S lukrativní nabídkou vyrukovala letecká společnost Swiss Air, jenž nás vybízí k rezervaci levné letenky do Švýcarska. Impozantní akce nás zavede z Prahy do Basileje a zpět za bezkonkurenčních 1.574,- kč včetně poplatků.

  Dostupnost: Nahlédněte do kalendáře, který máte pod odkazem na konci letenkového trip reportu. Najdete v něm termíny na rezervaci levné letenky v období od 1. září 2014 až do 30. března 2015. Volných míst s letenkami do Švýcarska je dostatek, jenom je potřeba vybírat zavčasu.

  Info k letu: Linka Swiss Air Praha - Basilej je přímý spoj, nebudou vás tak na cestě čekat žádná mezipřistání. Z Prahy do Basileje doletíte za hodinu a 20 minut. Odlétá se z letiště Praha s příletem na Basilej Basel EuroAirpo... (BSL) Švýcarsko. Stejně i zpět.

  Tip: Chcete-li letět levněji do Švýcarska, vězte, že toto je jednoznačně nejlevnější tarif současnosti a ani ty v minulosti nebyly levnější. Letenky do Basileje jsme totiž mohli dříve letět minimálně za necelých 2.300,- kč, naskýtá se tak příležitost ušetřit dalších pár stovek.

  ⇆ Basilej - Švýcarsko (z Prahy) 1.574,- kč kalendář

 • Swiss Air ⇆ Kuba - levné letenky Havana z Prahy 15.990,- kč

  Je tady jedna z nejžádanějších destinací s odletem z Prahy! Dnešní report mapující levné letenky nás zavede na Kubu! Znovu obnovený zlevněný tarif švýcarské letecké společnosti Swiss Air vybízí k návštěvě Havany už za 15.990,- kč s taxami i poplatky platné pro cestu tam i zpět. Ačkoliv už není zveřejnění akční kalendář, na několik výhodných termínů lze stále narazit.

  Dostupnost: Nedočkavci si ale musí nějakou tu korunu ještě připlatit. Obousměrné levné letenky Havana s odletem z Prahy pořídíte sice už na termíny od příštího měsíce , ty nejlevnější letenky však připadají na říjen. Let v červnu 2014 je dostupný s příplatkem zhruba pětistovku za každý let. Samozřejmě pouze v ideálních termínech s volnými místy. Naopak červenec a srpen je na nejvyšší cenové hladině.

  Informace k levnému letu na Kubu: Spoje jsou vypravovány z českého letiště Praha Václava Havla, ČR s mezipřistáním v Curychu (ZRH) Švýcarsko a příletem na Havana (HAV) Kuba. Zpáteční let z Havany do Prahy vede opět přes švýcarský Curych. U všech spojů vás provází přední letecká společnost Swiss Airlines.

  Tip: Tyto levné letenky směr Kuba jsou jednoznačně vhodné pro ty, co by rádi absolvovali let do této exotické destinace a přitom nemuseli vycestovat za výhodnou cestou někam dále do Evropy. Patříte-li mezi pohodlnější dobrodruhy, letenky Havana z Prahy za 15.990,- kč jsou pro vás to pravé. Cestu šperkuje pouze jedno mezipřistání v Curychu, které nemusí překročit 4 hodiny. K dosažení kýžené ceny si nezapomeňte odebrat nepovinné pojištění.

  ⇆ Havana - Kuba z Prahy 15.990,- kč rezervace

 • Swiss Air ⇆ Švýcarsko - levné letenky Curych z Prahy 2.870,- kč

  Nejen na výlet do Švýcarska lákají národní aerolinky Swiss Air. Dopravce se chce připomenout, že i on má co nabídnout. I když konkurovat vyprodanému tarifu s letenkami do Curychu od Darwin Airline z 19. března pod dva tisíce korun nebude, hravě strčí do kapsy například konkurenční akční letenky od Českých Aerolinií.

  Nutno dodat, že i ta od ČSA již je na volných místech nula. Co nám tedy objednávat k dnešnímu datu? Je to zmíněná akce Swiss Air. Ve spolupráci s českým prodejcem letenek vznikla nabídka na levné letenky Curych s odletem z Prahy za 2.870,- kč včetně tax a poplatků. V ceně je samozřejmě zahrnut i zpáteční let Curych - Praha. Odkaz na konci zprávy.

  Původně jsme zařadily do článku i akční kalendář, ovšem v návaznosti na vyskytujícího se problému při rezervaci levné letenky do Curychu jsme jej stáhly z nabídky. Řešení je nasnadě. Vyhledat si termín manuálně. Abychom vám maximálně ulehčili situaci, vybrali jsme pro vás ukázku objednání nejlevnějších letenek. Celkově pak můžete bukovat termíny se sníženou cenou od dubna až do konce listopadu 2014. Nejlevnější letenky do Švýcarska z Prahy momentálně pořídíte ve vybraných dnech v měsících květen až listopad třeba i z pátku na neděli viz odkaz dole.

  Trasa cesty: Lety se směrem Švýcarsko vypravuje letecká společnost Swiss Air. Odlétá se z letiště Praha (PRG) Česko, přímým letem na letiště Curych (ZRH) Švýcarsko. Trasa letu činí hodinu a čtvrt. Za stejných podmínek se dopravíte i zpátky z Curychu do Prahy. V ceně je příruční zavazadlo a odbavené zavazadlo do hmotnosti 23 kg.

  Tip: Jakmile se situace s kalendářem Praha - Curych a zpět vyřeší, zveřejníme ho. Levné letenky navíc nemusíte ani vyhledávat. Pro maximální pohodlí nám stačí napsat. Ideální termíny vyhledáme za vás dle vašich přání. Pro přehled levných letenek do Curychu v minulosti navštivte tento odkaz, minimálně vám pomůže získat přehled s cenami v této kategorii. Objednávejte zavčasu.

  ⇆ Curych - Švýcarsko z Prahy 2.870,- kč rezervace

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli napsat 6520 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.