Stále v prodeji! 🇹🇭 Scoot - Thajsko - levné letenky Bangkok z Berlína (tam a zpět) 7.690,- Kč

Stále v prodeji! Scoot - Thajsko - levné letenky Bangkok z Berlína (tam a zpět) 7.690,- Kč
Rezervace letenky

Dálkovým letům do Thajska letošní rok cenou kraluje singapurská lowcost letecká společnost Scoot. Už se vám někdy podařilo koupit si obousměrnou letenku do Bangkoku za 7.690,- Kč? Ne? Teď máte po korovanavirové pauze jedinečnou příležitost. Překážkou není ani odlet z Berlína, protože České Dráhy tam jezdí od 370,- Kč.

Podtrženo, sečteno, cestovní náklady i s dopravou z České republiky dokážeme s tarifem singapurské Scoot zmáčknout k osmi tisícům a to je celkem nevídaná věc!

Dostupnost: Letecká společnost Scoot nabízí akční letenky Bangkok z Berlína za 7.690,- Kč na mimosezónní období roku 2022. Kalendář obsahuje volná místa s odlety od 18. dubna do 29. září 2022.

Odlet do Thajska z letiště Berlín Brandenburg (BER) vede přes Singapur (SIN) (na přestup cca 3h). Linka končí na (BKK) Suvarnabhumi airport.

Zavazadla: 1 sebou na palubě zdarma.

Dopravce: Scoot

Chcete si udělat přehled ve všech tarifech do thajského hlavní města? Mrkněte na stránku přehled levné letenky do Bangkoku.

Destinace
Letecké společnosti
Oblíbené lety

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli najít 5790 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.