Stále v prodeji! Chorvatsko ✈ Dalmácie - levné letenky do Zadaru z Vídně na hlavní sezónu ↔ už za 1.103 Kč

Stále v prodeji! Chorvatsko ✈ Dalmácie - levné letenky do Zadaru z Vídně na hlavní sezónu ↔ už za 1.103 Kč
Rezervace letenky

Ze všech stran slyšíte, že dovolená v Chorvatsku na tento rok podražila. Stále lze však cestovní náklady snížit na minimum a to s ohledem na datum i při plánování dovolené na posledních chvíli ještě na hlavní sezónu. Ryanair má hromadu míst s levnými letenkami do Zadaru, kdy se pohybujeme u zpátečního letu z Vídně okolo tisícikoruny.

Zpáteční letenky do Zadaru už za 1.103 Kč!

Jestli chcete na letence do Chorvatska ušetřit co nejvíce peněz, lepší dobu pro rezervaci už mít nebudete. Teď a nebo nikdy!

Cestovní období: 1. červen 2023 až 29. září 2023

Nejlevnější letenky: při aktuální rezervaci na celé období

Dopravce: Ryanair

Odlet: Vídeň Schwechat (VIE) - Rakousko

Přílet: Zadar (ZAD) - Dalmácie - Chorvatsko (1h a 5min)

Zavazadla: 1 příruční se přepravuje zdarma

Jak se po příletu dostat z letiště?

1. Autobus: Jízdní lístek na autobus stojí přibližně 3-4 EUR.

2. Taxi: Cena za taxi přepravu do centra Zadaru se pohybuje mezi 18-25 EUR, v závislosti na přesném cílovém místě.

3. Pronájem vozidla: Ceny za pronájem vozidla se liší v závislosti na konkrétním typu vozidla, délce pronájmu a sezóně. Orientačně se ceny pohybují od 25-40 EUR za den.

Co dělat v Zadaru?

V Zadaru, jednom z nejkrásnějších přímořských měst Chorvatska, je mnoho aktivit a míst k objevování. Zde je několik tipů, co dělat v Zadaru:

1. Procházka historickým centrem: Projděte se úzkými uličkami a nádhernými náměstími starého města. Obdivujte historické památky, jako je římský fórum, kostel svatého Donáta a Katedrála svaté Anastázie.

2. Pozorování západu slunce na Morských orgánech: Navštivte unikátní Morské orgány, které vytvářejí zvukové efekty pomocí přírodního pohybu moře. Pozorujte nezapomenutelný západ slunce a nechte se unášet atmosférou.

3. Návštěva Přivítacího pozdravu slunci: Nedaleko Morských orgánů najdete Přivítací pozdrav slunci, který je obrovskou sluneční deskou s integrovanými světelnými prvky. V noci se rozsvítí a vytváří krásné světelné efekty.

4. Procházka po nábřeží Riva: Užijte si příjemnou procházku po nábřeží Riva, kde najdete mnoho kaváren, restaurací a obchodů. Vychutnejte si skvělou atmosféru a krásný výhled na moře.

5. Návštěva historických pevností: Vydejte se na návštěvu historických pevností, jako je Fort Lovrijenac a Fort Imperial. Obdivujte pohledy na město a okolní krajinu.

6. Plážové radovánky: Vychutnejte si slunce a moře na některé z okolních pláží. Pláž Borik a Pláž Kolovare jsou oblíbené volby pro relaxaci a koupání.

7. Nákupy na trhu: Navštivte tradiční trh na tržnici Zadar, kde můžete ochutnat místní speciality, jako je čerstvá zelenina, ovoce, sýry a ryby.

Akční letenky Zadar

Náš tip

Další levné letenky do Chorvatska

 
Doplň si levné letenky také o výhodné ubytování

Booking.com

 

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli napsat 6540 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.