SLEVA! Wizz Air - Ukrajina - levné letenky Kyjev z Pardubic (zpáteční) od 1.048,- Kč

SLEVA! Wizz Air - Ukrajina - levné letenky Kyjev z Pardubic (zpáteční) od 1.048,- Kč
Rezervace letenky

Hodláte se vypravit na Ukrajinu? Je tu podstatně zlevněný spoj do Kyjeva s odletem z České republiky. Zpáteční letenky na Ukrajinu teď můžeme stlačit na cenu okolo tisícovky a není nutné přitom létat z Bratislavy. Představujeme levné letenky Kyjev s odletem z Pardubic. Linku z města perníku vypravuje Wizz Air od 1.048,- Kč.

Nízkonákladová letecká linka na Ukrajinu - Kyjev maďarské společnosti Wizz Air je v provozu při odletech od 27. října 2021 do 20. září 2022. Nejlevnější lety připadají na začátek nového roku.

Ještě na jaře tato letenka stála od 2.400,- Kč.

Linka vede z Pardubic (PED) přímým spojem na letiště Kyjev (IEV) Zhulhany airport - Ukrajina a trvá 1 hodinu a 45 minut. 1 kabinové zavazadlo a zpáteční let je v ceně.

Letenky na Ukrajinu máme i v dalších verzích. Kyjev z Bratislavy, Charkov z Vídně, Lvov z Pardubic, Záporoží z Vídně a další. Vše podstatné najdete zde.

Dopravce: Wizz Air

Destinace
Letecké společnosti
Oblíbené lety

Již 13 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jako dobrý rádce při nákupu levné letenky vám pravidelně přinášíme zajímavé tipy již od roku 2009. Tehdy se začal psát náš příběh a začalo nás bavit pro vás hledat ty nejlepší cestovatelské nabídky jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás napsali 4450 letenkových tipů zaměřených jak na Evropu, Asii, Ameriku, Afriku a taky na Austrálii a další stále přibývají. Za tu dobu už snad nenajdete destinaci, kam bychom nenašli tip na levný let. Do oblíbených zemí a lokalit jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik a další, se dostanete v desítkách verzí. Stačí se s námi poradit jaké levné letenky je v danou chvíli nejlepší zvolit. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu a twitteru. Cestovatelské zkušenosti, zvláště týkajíc se levných letenek, máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikace.