Sleva! Wizz Air ✈ Saudská Arábie - akční letenky Dammam z Vídně ↔ od 2.376 Kč

Sleva! Wizz Air ✈ Saudská Arábie - akční letenky Dammam z Vídně ↔ od 2.376 Kč
Rezervace letenky

Na konci června jsme vás informovali o spuštění nízkonákladového leteckého spoje do saudskoarabského města Dammam z Vídně o který se postarala letecká společnost Wizz Air a hned tu máme docela výraznou slevu. Co se změnilo? Ušetříme až pětistovku. Momentálně jsou levné letenky do Dammam v prodeji už za 2.376 Korun.

Kdy cestovat do Dammam?

Letenky do Damamm z Vídně od Wizz Air pořídíme na období podzim 2022 až konec léta 2023. Na které měsíce koupíme letenky nejlevněji? Je to v podstatě celé období - listopad až září.

Popis lowcost linky do Saudské Arábie

Jelikož je to poměrně daleký let, zaplatit za zpáteční let do dvou a půl tisíc je navýsost dobrá cena. Startuje se z vídeňského letiště Schwechat (VIE) odkud Češi létají pravidelně. Přistávat budeme na letišti Dammam (DMM) King Fahad Arpt Saudská Arábie skoro za šest hodin.

Náš tip

Pakliže chcete do luxusnější exotiky za co nejméně peněz, takový trip je pro vás jako vyšitý. Pro lepší přehled přikládáme všechny nízkonákladové lety do Saudské Arábie. Do této země se od letošního roku roztrhal pytel s lowcost spoji (Rijád, Dammam, Jeddah).

Akční letenky Saudská Arábie

 
Doplň si levné letenky také o výhodné ubytování

Booking.com

 

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
Letecké společnosti
Oblíbené lety

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli najít 5790 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.