Sleva! 🇬🇷 Wizz Air - Řecko - levné letenky na Korfu z Vídně na červen ↔ 772,- Kč

Sleva! 🇬🇷 Wizz Air - Řecko - levné letenky na Korfu z Vídně na červen ↔ 772,- Kč
Rezervace letenky

Mocná zbraň aerolinek Wizz Air? Drtivě nízká cena letenek na řecký ostrov Korfu. Tady si dopravce namazal konkurenci na chleba! Kdo létá rád za opravdu malé peníze, nechť mrkně na aktuální slevu zpátečních letenek na Korfu s odletem z Vídně. Ještě před týdnem jsme platili nejméně dvanáct stovek, nyní ušetříme další cca pětistovku.

3. května jsme totiž vydali zprávu o letenkách na Korfu z Vídně od Wizz Air od 1.212,- Kč. Momentálně tyto zpáteční lowcost lety do Řecka stlačíme až k 772,- Kč. Přílety jsou na letiště Kerkyra I Kapodistrias airport (CFU) - Řecko. Přímý let trvá do 2 hodin.

Zavazadla: 1 palubní taška, nebo kufr je v ceně nízkonákladové letenky.

Kdy letět do Řecka? Nahlédněte do kalendáře a budete mít jasno. Ostrov Korfu (Kerkyra) doporučujeme například na termín 4. - 11. června 2022. Kombinací se samozřejmě více. Ohrnovat nosem bychom tady neměli ani nad cenou na letní prázdniny. V reálu ji dostaneme k patnácti stovkám.

TIP: Další levné letenky na Korfu

TIP: Přehled TOP 10 nejlevnějších letenek do Řecka

 
Doplň si levné letenky také o výhodné ubytování

Booking.com

 

Letecké společnosti
Oblíbené lety

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli najít 5790 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.