Sleva! Wizz Air - Kanárské ostrovy - levné letenky Gran Canaria z Vídně (tam i zpět) od 1.416,- Kč

Sleva! Wizz Air - Kanárské ostrovy - levné letenky Gran Canaria z Vídně (tam i zpět) od 1.416,- Kč
Rezervace letenky

Za málo peněz, hodně muziky? Když se budeme bavit v cestovatelské rovině, určitě tohle sedí na aktuální letenku na Kanárské ostrovy od Wizz Air. Ulovte si i vy jednu! Dnes s tipem zavítáme na španělský ostrov Gran Canaria. Proč? Zpáteční lety Vídeň - Gran Canaria a zpět jsou na začátku jara v prodeji od 1.416,- Kč.

Dostupnost tarifu u aerolinek Wizz Air: Vybírat můžeme letenky na Gran Canaria z Vídně z období od 31. března 2022 až 2. června 2022 a poté od 29. září 2022 až do 26. února 2023.

Jak dlouho trvá let na Gran Canaria z Vídně? Je tio více než 5 hodin. Přílety jsou na letiště Aeropuerto De Gran Canaria (LPA). Toto je zpáteční letenka s přepravou příručního zavazadla gratis.

Dopravce: Wizz Air

Co dalšího ze Španělska? Za pár stovek například Zaragoza, Mallorca, Ibiza, Menorca, Santander, Valencia, Malaga. To nejlepší z aktuálních akcí najdete na stránce TOP 15 letenek Španělsko.

Letecké společnosti
Oblíbené lety

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli najít 5790 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.