Sleva! Wizz Air - Kanárské ostrovy - letenky na Gran Canaria z Vídně ↔ od 1.604 Kč

Sleva! Wizz Air - Kanárské ostrovy - letenky na Gran Canaria z Vídně ↔ od 1.604 Kč
Rezervace letenky

Lepší dovolená za méně peněz? Vzhůru na Kanárské ostrovy s leteckou společností Wizz Air. Proč letět na Kanáry zrovna s ní? Aktuálně má nejvýhodnější letenky na ostrov Gran Canaria s cenou od 1.604 Kč. Takové cestovní podmínky teď na lince Vídeň - Gran Canaria a zpět nemá ani Ryanair, která tam létá od cca dvou tisíc korun.

Cestovní období spoje Wizz Air na Gran Canaria z Vídně je rozděleno na dvě období - před a po prázdninách. Last minute letenky je možné objednávat na termíny od 19. května do 2. června 2022. Poté se dá cestovat na Kanárské ostrovy od 26. září 2022 až 23. března 2023.

Na letišti Gran Canaria (LPA) Aeropuerto De Gran Canaria - Španělsko budeme z Vídně (VIE) za cca 5 hodin. Zpáteční letenka je v ceně společně i s dopravou palubního zavazadla.

TIP: Přehled všech letenek na Kanárské ostrovy

TIP: Přehled všech levných letenek do Španělska

 
Doplň si levné letenky také o výhodné ubytování

Booking.com

 

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli napsat 6660 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.