Sleva! 🇮🇹 Wizz Air - Itálie - Sicílie z Česka do tisícovky - levné letenky Palermo z Prahy (zpáteční) od 902,- Kč

Sleva! Wizz Air - Itálie - Sicílie z Česka do tisícovky - levné letenky Palermo z Prahy (zpáteční) od 902,- Kč
Rezervace letenky

Tak tohle už nemá obdoby! Napříč rostoucím cenám paliv nám některé lowcost lety do Itálie zlevňují na historická minima. Takovou budiž i letenková nabídka Wizz Air na booking letenky do Sicílie s odlety z Česka pod tisícovku. Jaké to bude město? Nic jiného, než oblíbený Neapol! Neváhejte, zpáteční lety startují na ceně 902,- Kč!

Postup pro získání letenky do Palerma z Prahy od 902,- Kč je jednoduchý jako facka. V kalendáři uvidíte data s odlety a návraty. U každého je aktuální cena letenky pro daný den. Naťukáte li ideální kombinaci termínu, neplatíte nic navíc.

Tady se vyplatí provést rezervaci letenky Praha - Palermo a zpět na duben a květen. Sezónní letní termíny jsou u Wizz Air za příplatek, ale nic závratného tonení, vyplatí se tak naplánovat si cestu i na letní prázdniny.

Jaká je praxe? Odlety se konají na letišti Praha Václav Havel (PRG) - Česko. Přílety Palermo (PMO) Punta Raisi airport - Itálie. Doba letu 2h 15min.

Zavazadla v ceně: Jedno příruční (není odbavené - berete si sebou na palubu).

Dopravce: Wizz Air

Tip: Přehled lowcost letů do Itálie na sezónu 2022

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli napsat 6610 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.