Sleva! Wizz Air - Itálie - Sicílie - levné letenky Palermo z Prahy (tam a zpět) od 1.096,- Kč

Sleva! Wizz Air - Itálie - Sicílie - levné letenky Palermo z Prahy (tam a zpět) od 1.096,- Kč
Rezervace letenky

Už se vám někdy podařilo koupit zpáteční letenky do italského Palerma při odletu z Česka okolo tisícovky? My víme, že těžko, i když jste byli členem WDC. Nejméně to doposud bylo okolo dvou tisíc. Nyní nastává změna, tyto oblíbené a hodně žádané letecké spoje do Itálie momentálně zlevnily až k částce 1.096,- Kč. Jak na to?

Zpáteční letenky Palermo z Prahy má nyní za nejlepších podmínek v prodeji ve svém repertoáru maďarská Wizz Air. Oproti Ryanair momentálně létá do Palerma z Prahy a zpátky od 1.862,- Kč a to je skoro o polovinu lepší cena.

Kdy u Wizz Air zaplatím nejméně? Nejlevnější letenky Palermo s odletem z Česka od necelých jedenácti stovek bookujte na termíny od 28. března 2022. Cestovní období se uzavírá až na konci března.

Dopravce: Wizz Air

Co dalšího z nabídek do Sicílie? Například Trapani od 748,- Kč, Catania z Prahy. Více se dozvíte na stránce levné letenky do Sicílie.

Tip: Přehled TOP 10 nejlevnější letenky do Itálie.

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli najít 6460 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.