Sleva! Wizz Air - Itálie - Sardínie - levné letenky Olbia z Vídně (zpáteční) na srpen od 1.082,- Kč

Sleva! Wizz Air - Itálie - Sardínie - levné letenky Olbia z Vídně (zpáteční) na srpen od 1.082,- Kč
Rezervace letenky

Po dvou exotických tipech pro náročnější klientelu se opět zaměříme na Evropu a italský vyhlášený ostrov Sardínie. Máme k tomu pádný důvod! Zpáteční letenky do Olbia s odlety z Vídně od aerolinek Wizz Air klesly na cenu okolo tisíce korun, což se v minulosti ještě nestalo. Levné letenky do Olbia nyní stojí od 1.082,- kč a to není vše!

Z dobrých zpráv to ještě není všechno. Levné letenky do Sardínie v podání Wizz Air a její linky Vídeň - Olbia a zpět jsou teď k dostání ještě skoro na celý srpen, což je hlavní letní sezóna. Tak po tom skočte včas, protože už zítra může být pozdě. Aerolinky totiž s cenami letenek čarují každý den a to hlavně ty nízkonákladové, jako je maďarská Wizz Air.

Dostupnost: Podívejme se pod pokličku levných letu do Olbia detailněji. Odlety jsou od 31. července 2021 a nejlevnější letenky do Sardínie pravě na druhý prázdninový měsíc. Tyto levné letenky do Itálie mají termíny až do 21. června příštího roku.

 
Doplň si levné letenky také o výhodné ubytování

Facebook - Banner

 

Nejvíce vás zajímá:

  Levné letenky do 500,- kč Nejlevnější letenky do pětistovky
  Levné letenky do 1.000,- kč Nejlevnější letenky do tisícovky
  Levné letenky do 1.500,- kč Nejlevnější letenky do patnáctiset
  Akční letenky Aktuální letenky v akci
  Denní zpravodaj Nejnovější přehled levných letenek
 Jak se dostat levně do místa odletu Rychlý tip, jak na to
Letecké společnosti
Oblíbené lety

Již 13 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jako dobrý rádce při nákupu levné letenky vám pravidelně přinášíme zajímavé tipy již od roku 2009. Tehdy se začal psát náš příběh a začalo nás bavit pro vás hledat ty nejlepší cestovatelské nabídky jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás napsali 4450 letenkových tipů zaměřených jak na Evropu, Asii, Ameriku, Afriku a taky na Austrálii a další stále přibývají. Za tu dobu už snad nenajdete destinaci, kam bychom nenašli tip na levný let. Do oblíbených zemí a lokalit jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik a další, se dostanete v desítkách verzí. Stačí se s námi poradit jaké levné letenky je v danou chvíli nejlepší zvolit. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu a twitteru. Cestovatelské zkušenosti, zvláště týkajíc se levných letenek, máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikace.