Sleva! Wizz Air - Itálie - Kampánie z Česka za tisícovku - levné letenky Neapol z Prahy (zpáteční) od 1.097,- Kč

Sleva! Wizz Air - Itálie - Kampánie z Česka do tisícovky - levné letenky Neapol z Prahy (zpáteční) od 1.097,- Kč
Rezervace letenky

Další milník pokořen! Je tu italská Kampánie s odletem z Česka za cenu okolo tisícovky. Cestovatel se může radovat. Aktuální slevy aerolinek neberou konce a tak se dostáváme k nabídkám, které tady ještě nebyly. Jako další důkaz jsou tu obousměrné levné letenky Neapol s odletem z Prahy již od 1.097,- Kč včetně tax a poplatků.

Doposud byla historicky nejlevnější letenka do Neapole s odletem z Prahy zaznamenána 6. června 2019 (1.256,- kč) a pak ještě loni v srpnu za 1.381,- Kč a letos v únoru v podání letecké společnosti Easyjet. Wizz Air létá do Kampánie až od tohoto léta a letenky Neapol s odletem od nás teď zlevnil až na necelých 11 stovek.

Dostupnost: Nízkonákladové lety Praha - Neapol a zpět od aerolinek Wizz Air objednávejte na datumy od 18. září 2021 až po 6. srpen 2022. Nejlépe to nyní vychází do Neapole při odletu z Česka na letošní přelom října a listopadu.

Tip: Létejte klidně ještě levněji. Dneska je třeba letenka do norského Osla za směšnou cenu 190,- Kč. Nebo jestli je pro vás na severu moc zima, je tu Mallorca z Vídně za 405,- Kč.

Další tipy výhradně jen co vás dostanou na Apeninský poloostrov mapujeme na stránce levné letenky do Itálie.

Letecké společnosti
Oblíbené lety

Již 13 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jako dobrý rádce při nákupu levné letenky vám pravidelně přinášíme zajímavé tipy již od roku 2009. Tehdy se začal psát náš příběh a začalo nás bavit pro vás hledat ty nejlepší cestovatelské nabídky jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás napsali 4450 letenkových tipů zaměřených jak na Evropu, Asii, Ameriku, Afriku a taky na Austrálii a další stále přibývají. Za tu dobu už snad nenajdete destinaci, kam bychom nenašli tip na levný let. Do oblíbených zemí a lokalit jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik a další, se dostanete v desítkách verzí. Stačí se s námi poradit jaké levné letenky je v danou chvíli nejlepší zvolit. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu a twitteru. Cestovatelské zkušenosti, zvláště týkajíc se levných letenek, máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikace.