Sleva! Wizz Air ✈ Itálie - Kampánie - lowcost letenky Neapol z Prahy na léto ↔ od 832 Kč

Sleva! Wizz Air ✈ Itálie - Kampánie - lowcost letenky Neapol z Prahy nejen na léto ↔ od 832 Kč

Minulý týden jsme avizovali o prodeji levných letenek do italské Kampánie s odlety České republiky. Nyní je ale důvod psát znovu. Proč? Hranice nejlevnějších letů do Neapole z Prahy šla opět dolů. 16. června se objednávaly tyto zpáteční letenky od 1.090 Kč. Nyní je to ovšem od 832 Kč a to je rozdíl více než 250 Kč oproti posledně.

Dostupnost letenek do Kampánie

Tady nastávají oproti ostatním destinacím opravdu široké možnosti. Cestovní období pro letenky Praha - Neapol a zpět pokrývá termíny od 24. června 2022 do 24. března 2023. Skoro na každý termín najdeme zajímavé datum, ať už to jsou letní prázdniny a nebo doba po nich.

Itinerář letu na palubě Wizz Air

Odlety letiště Praha (PRG) Václav Havel airport - Česká republika a přílety Neapol (NAP) Capodichino airport - Itálie. Doba letu s Wizz Air je 2 hodiny.

Doprava zavazadel

Dokážete se sbalit do příručního zavazadla o rozměrech maximální velikosti 40 x 30 x 20 cm a do váhy 10 kg.

Akční letenky Neapol

 

Přehled levných letenek do Itálie

Aktuální nabídka TOP 15 na sezónu 2022

 
Doplň si levné letenky také o výhodné ubytování

Booking.com

 

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli napsat 6610 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.