Sleva! Wizz Air ✈ Island - levné letenky do Reykjavíku z Vídně ↔ od 1.961 Kč

Sleva! Wizz Air ✈ Island - levné letenky do Reykjavíku z Vídně ↔ od 1.961 Kč
Rezervace letenky

Dostali jste choutky poznat divokou a drsnou přírodu ostrovní země ohně a ledu? Máme pro vás bezva tip na levnou letenku na Island. Oproti minulému měsíci ušetříme na rezervaci dalších 150 Korun a cena se tak snížila i pod hranici dvou tisíc. Příkladem budiž Wizz Air zpáteční let z Vídně do Reykjavíku od lákavých 1.961 Kč.

Z Vídně na Island a zpět už za 1.961 Kč!

Kdy vyrazit? Tato otázka závisí na mnoha aspektech, nicméně chce li se pohybovat okolo dvou tisíc za obousměrné letenky Reykjavík, doporučujeme vybírat cestu na jar. Nejvíce ušetříme při cestě do Reykjavíku od konce března do poloviny května. Kompletní cestovní období pokrývá dobu od 3. března 2023 do 16. ledna 2024.

Informace k letu na Island

Přímá linka na Island je vypravována nízkonákladovou leteckou společností Wizz Air. Let z Vídně (VIE) na letiště Reykjavík (KEF) Keflavik airport trvá 4 hodiny a 30 minut. Bez doplatku je u lowcostu jedno příruční zavazadlo.

Náš tip

Čechy by mohlo zajímat, že Wizz Air létá na Island (Reykjavík)  také z polských letišť, což ocení hlavně obyvatelé Moravskoslezského kraje. Jsou to letiště Katovice a Krakov. Tyto obousměrné letenky se prodávají od 2.165 Kč. Při cestování na Island z Vídně lze využít za 4.790 Kč také služby Austrian Airlines. Linku na Island z Prahy vypravuje IcelandAir.

Akční letenky Reykjavík

 
Doplň si levné letenky také o výhodné ubytování

Booking.com

 

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli napsat 6540 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.