Sleva! Wizz Air - Island - 3 verze levné letenky Reykjavík z Vídně, Katovic a Krakova (a zpět) od 1.415,- Kč

Sleva! Wizz Air - Island - 3 verze levné letenky Reykjavík z Vídně, Katovic a Krakova (a zpět) od 1.415,- Kč
Rezervace letenky

Když na Island, tak s nízkonákladovou leteckou společností Wizz Air. Proč? Maďarský dopravce nabízí celkem 3 zajímavé lowcost verze letenek na Island s odlety ze 3 různých letišť. Podle své polohy lze volit zpáteční levné letenky Reykjavík s odletem z Vídně od 1.415,- Kč, Katovic od 1.617,- Kč a Krakova od 2.138,- Kč.

Jen pro srovnání, když se ještě minulý týden prodávala akční letenka Praha - Island a zpět od ČSA, stála 6.490,- Kč. Ušetřit při odletu z blízkého letiště se dá skutečně dost. Musíme ale také vedět kdy letět.

Pro každou verzi levné letenky na Island máte pod odkazem výše kalendář. Ten vám vždy ukáže dostupnost letenek do Reykjavíku a taky danouz cenu pro konkrétní den a podle toho se rozhodujte. Momentálně se nejvíce vyplatí letenky na Island na měsíc listopad.

Wizz Air létá na letiště (KEF) Reykjavik Keflavik airport - Island. Doba letu je 4-5 hodin. Toto je cena za obousměrnou letenku. Vemte si jen příruční zavazadlo a nic dalšího neplatíte.

Letecké společnosti

Již 13 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jako dobrý rádce při nákupu levné letenky vám pravidelně přinášíme zajímavé tipy již od roku 2009. Tehdy se začal psát náš příběh a začalo nás bavit pro vás hledat ty nejlepší cestovatelské nabídky jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás napsali 4450 letenkových tipů zaměřených jak na Evropu, Asii, Ameriku, Afriku a taky na Austrálii a další stále přibývají. Za tu dobu už snad nenajdete destinaci, kam bychom nenašli tip na levný let. Do oblíbených zemí a lokalit jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik a další, se dostanete v desítkách verzí. Stačí se s námi poradit jaké levné letenky je v danou chvíli nejlepší zvolit. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu a twitteru. Cestovatelské zkušenosti, zvláště týkajíc se levných letenek, máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikace.