Sleva! Wizz Air - Francie - Azurové pobřeží - levné letenky Nice z Vídně (a zpět) 565,- Kč

Sleva! Wizz Air - Francie - Azurové pobřeží - levné letenky Nice z Vídně (a zpět) 566,- Kč
Rezervace letenky

Vydejte se letecky k Azurovému pobřeží okolo pětistovky. V polovině září přišlo u letecké společnosti Wizz Air na řadu zlevnění letenek do francouzského Nice. Odlétejte z Vídně a zaplaťte třeba jen 565,- Kč. Kromě odletu z Vídně tu máme levnější letenky do Nice také z polského Krakova od 1.731,- Kč a zmíníme taky Smartwings.

Jednoznačně nejpříznivěji vychází zabukovat si levné letenky do Nice s odletem z Vídně od 565,- Kč. Wizz Air nabízí letenky do Francie s odlety od pozítří. Na uvedenou cenu se každopádně dostanete aktuální rezervaci termínu mezi listopad 2021 až lednem 2022.

Jste li z Ostravy a okolí, budete chtít letět raději z Krakova, i když tato lowcost letenka do Nice od Wizz Air startuje od 1.731,- Kč. Výhodou jsou nejlevnější lety s odlety již od 21. tohoto měsíce (září).

Absolutně neřešíte cenu? Pak se obraťte na služby Smartwings a leťte na Azurové pobřeží rovnou z naší hlavní metropole. Letenky Praha - Nice a zpět prodává česká nízkonákladová aerolinka Smartwings za 5.990,- Kč s termíny buď teď na září 2021 a nebo na příští sezónu v datech od 14. dubna 2022 do 28. července 2022.

Další tipy na levné letenky do Francie najdete zde.

Letecké společnosti
Oblíbené lety

Již 13 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jako dobrý rádce při nákupu levné letenky vám pravidelně přinášíme zajímavé tipy již od roku 2009. Tehdy se začal psát náš příběh a začalo nás bavit pro vás hledat ty nejlepší cestovatelské nabídky jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás napsali 4450 letenkových tipů zaměřených jak na Evropu, Asii, Ameriku, Afriku a taky na Austrálii a další stále přibývají. Za tu dobu už snad nenajdete destinaci, kam bychom nenašli tip na levný let. Do oblíbených zemí a lokalit jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik a další, se dostanete v desítkách verzí. Stačí se s námi poradit jaké levné letenky je v danou chvíli nejlepší zvolit. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu a twitteru. Cestovatelské zkušenosti, zvláště týkajíc se levných letenek, máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikace.