Sleva! Wizz Air - Egypt - levné letenky Sharm El Sheik z Vídně (zpáteční) od 1.600,- Kč

Sleva! Wizz Air - Egypt - levné letenky Sharm El Sheik z Vídně (zpáteční) od 1.600,- Kč
Rezervace letenky

Lety do Egypta na vlastní pěst? Zhruba před týdnem jsme vás informovali o tom, že levné letenky Egypt začala nově prodávat maďarská aerolinka Wizz Air. Aerolinka létá z Vídně a oproti předminulému týdnu cena klesla o dobrou pětistovku. Aktuálně vyrazíte se zpáteční letenkou do Sharm El Sheik na křídlech Wizz už za 1.600,- Kč.

Tajemství cen lowcost letů není žádná raketová věda. Spočívá v tom, že aerolinka za ty nejnižší ceny uvolní jenom část letenek. Kdo má pevně dané datum cesty, musí se tomu přizpůsobit. Jak to vypadá u letenek do egyptského letoviska Sharm El Sheik?

Dostupnost: Kompletní období na který můžeme objednávat letenky do Egypta je u Wizz Air na 11. leden 2022 až 13. září 2022. My však doporučujeme objednávat letenky do Sharm El Sheik na leden a únor, kdy vychází nízkonákladový let nejlevněji.

Cesta do Egypta s aerolinkou Wizz Air začíná na letišti Vídeň Schwechat (VIE) - Rakousko. Odsud už leíme přímo do Afriky. Na letišti Sharm El Sheik (SSH) Ophira airport - Egypt budeme přesně za 4 hodiny. Zavazadla v ceně levné letenky: jedno kabinové.

Dopravce: Wizz Air

Letecké společnosti
Oblíbené lety

Již 13 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jako dobrý rádce při nákupu levné letenky vám pravidelně přinášíme zajímavé tipy již od roku 2009. Tehdy se začal psát náš příběh a začalo nás bavit pro vás hledat ty nejlepší cestovatelské nabídky jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás napsali 4450 letenkových tipů zaměřených jak na Evropu, Asii, Ameriku, Afriku a taky na Austrálii a další stále přibývají. Za tu dobu už snad nenajdete destinaci, kam bychom nenašli tip na levný let. Do oblíbených zemí a lokalit jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik a další, se dostanete v desítkách verzí. Stačí se s námi poradit jaké levné letenky je v danou chvíli nejlepší zvolit. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu a twitteru. Cestovatelské zkušenosti, zvláště týkajíc se levných letenek, máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikace.