Sleva! 🇭🇷 Wizz Air - Chorvatsko - levné letenky Split z Vídně (zpáteční) na červen 787,- Kč

Sleva! 🇭🇷 Wizz Air - Chorvatsko - levné letenky Split z Vídně (zpáteční) na červen 787,- Kč
Rezervace letenky

Druhé největší chorvatské město Split najdeme v Dalmácii a patří mezi kulturní památky země s bohatou historií. Tento rok byste ho mohli navštívit i vy. Jak na to? Aerolinka Wizz Air podniká lowcost lety do Splitu z Vídně. O tomto tarifu jsme psali přesně před měsícem a s radostí můžeme oznámit, že letenka klesla na ceně o 123,- Kč.

Na konci března jsme platili za nejlevnější letenky do Splitu s odletem z Vídně částku od 900,- Kč, nyní je to jenom od 787,- Kč (zpáteční let), ba co víc. Za daných podmínek se dá letět do Chorvatska i na začátku léta a to je velká paráda. Hoďte oko na volná místa na červen a docela ušetříte. Obousměrná letenka do Dalmácie (Split) na prázdniny se dá teď bookovat od cca 13 stovek.

Nízkonákladová linka do Chorvatska maďarské aerolinky Wizz Air je vedena z letiště Vídeň (VIE) Vienna airport - Rakousko s příletem na Split (SPU) aiport - Dalmácie. Návrat je v ceně.

Na palubu si u Wizz Air zdarma (bez doplatku) můžete vzít jedno kabinové zavazadlo. Velikost 40 x 30 x 20 cm a maximálně 10 kg. Jestli bude mít zavazadlo o centimetr víc, nikdo řešit nebude.

TIP: Tuto sezónu to levně létá i do Puly, Zadaru a Dubrovniku. Aktuální situaci mapujeme na stránce levné letenky Chorvatsko přehled.

 
Doplň si levné letenky také o výhodné ubytování

Booking.com

 

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli najít 6490 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.