Sleva! Wizz Air ✈ Afrika - Egypt - levné letenky Hurghada z Vídně ↔ od 2.766 Kč

Sleva! Wizz Air ✈ Afrika - Egypt - levné letenky Hurghada z Vídně ↔ od 2.766 Kč
Rezervace letenky

Stále se měnící podmínky na leteckém nízkonákladovém trhu dokážou českému cestovateli vykouzlit úsměv na tváři. Dnes tu pro vás máme podstatně zlevněné lowcost letenky do Egypta. Je tu dáreček v podobě zpáteční nízkorozpočtové levné letenky Hurghada z Vídně už za 2.766 Kč a to je o 8 stovek levněji, než na začátku tohoto měsíce.

Hurghada z Vídně už za 2.766 Kč!

Kdy do Egypta? Tarif je dostupný od konce léta a to jenom při aktuální rezervaci. Úplně ty nejlevnější letenky do Hurghady z Vídně teď zakoupíme na listopad 2023 a taky leden a únor 2024. Níže nastiňujeme cenový přehled i na další měsíce.

Do Egypta z Vídně za 4 hodiny

Přímé lety z vídeňského letiště Schwechat (VIE) končí na Hurghada (HRG) Hurghada Airport - Egypt. V ceně je i návrat. Autor lowcost tarifu je letecká společnost Wizz Air. Zdarma je doprava kabinového zavazadla, avšak se zakoupením služby Priority Boarding nastupujete do letadla nejen mezi prvními cestovateli, ale získáváte možnost vzít si na palubu velké příruční zavazadlo do rozměrů 55 x 40 x 20cm a hmotnosti do 10 kg.

Náš tip

Chcete vhodný tip i na města jako Káhira, Sharm El Sheikh, Marsa Alam, případně i další verze letenek do Hurghady? Zčekujte stránku levné letenky do Egypta.

Akční letenky Hurghada

 
Doplň si levné letenky také o výhodné ubytování

Booking.com

 

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli napsat 6610 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.