Sleva! Volotea ✈ Itálie - Sardínie - letenky do Cagliari z Prahy s 2 zavazadly ↔ od 1.277 Kč

Sleva! Volotea ✈ Itálie - Sardínie - letenky do Cagliari z Prahy ↔ od 1.277 Kč
Rezervace letenky

Se Španělskou nízkonákladovou společností Volotea si teď můžeme naplánovat levný let do Sardínie. Jelikož lowcost aerolinka létá z Česka, mají výhodu ti, kteří nechcou kvůli odletu za hranice. Dopravce zlevnil letenky oproti dubnu na mnoha spojích o cca pětistovku. Před měsícem se létalo do Cagliari z Prahy od 1.690 Kč, nyní od 1.277 Kč.

Dostupnost: Nejdůležitější informace po ceně a místu odletu jsou termíny. Tady má Volotea nejlevnější letenky do Cagliari s odletem z Prahy na posezónní data, ale ani v hlavní sezóně to není žádná hrůza. Kdy nebudeme dálet otálet a vyčkávat, tak se na přelomu letních prázdnin dostaneme i pod dva a půl tisíce korun. Kompletní cestovní období do Sardínie s odlety z Česka je na květen až listopad 2022.

Volotea létá z pražského letiště Václava Havla do Cagliari přímým letem bez přestupu. Linka tam končí na letišti Cagliari (CAG) Elmas Airport - Itálie. Doba letu činí necelé dvě a půl hodiny. V ceně máme i zpáteční let.

TIP: Španělská aerolinka Volotea jako jediná lowcostová letecká společnost poskytuje k letenkám zdarma přepravu 2 palubních zavazadel (ostatní aerolinky jen jedno).

TIP: Přehled TOP 15 nejlevnější letenky do Itálie

 
Doplň si levné letenky také o výhodné ubytování

Booking.com

 

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
Letecké společnosti
Oblíbené lety

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jako dobrý rádce při nákupu levné letenky vám pravidelně přinášíme zajímavé tipy již od roku 2009. Tehdy se začal psát náš příběh a začalo nás bavit pro vás hledat ty nejlepší cestovatelské nabídky jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás napsali 5440 letenkových tipů zaměřených jak na Evropu, Asii, Ameriku, Afriku a taky na Austrálii a další stále přibývají. Za tu dobu už snad nenajdete destinaci, kam bychom nenašli tip na levný let. Do oblíbených zemí a lokalit jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik a další, se dostanete v desítkách verzí. Stačí se s námi poradit jaké levné letenky je v danou chvíli nejlepší zvolit. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti, zvláště týkajíc se levných letenek, máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.