Sleva! United Airlines ✈ Ostrov Tahiti - Francouzská Polynésie - akční letenky Papeete z Prahy ↔ 32.990 Kč

Sleva! United AIrlines ✈ Ostrov Tahiti - Francouzská Polynésie - akční letenky Papeete z Prahy ↔ 32.990 Kč
Rezervace letenky

Řadíte se mezi ty nejnáročnější cestovatele? Pak si přečtěte následující tip na Francouzskou Polynésii. Už zkraje srpna jsme přinesli avízo ohledně na Tahiti v rámci zastávky v San Franciscu za 37 tisíc v tarifu United Airlines / Lufthansa. Americká aerolinka nabízí akční letenky do Papeete v další slevě, kdy tam a zpět už za 32.990 Kč.

Kdy letět do Francouzské Polynésie?

A tady máme na výběr tři možnosti rezervace levné letenky na Tahiti z Prahy lišící se cenou a volnou kapacitou. Odlety z Česka na Tahiti zůstavají ve všech případech linky United Airlines stejné.

1. Francouzská Polynésie - Papeete z Prahy za 32.990 Kč - cestovní období 11. leden 2023 až 12. březen 2023.

2. Francouzská Polynésie - Papeete z Prahy za 33.590 Kč - cestovní období 2. prosinec 2022 až 25. duben 2023.

3. Francouzská Polynésie - Papeete z Prahy za 35.990 Kč - cestovní období 11. leden 2023 až 25. duben 2023.

Doprava zavazadel do Papeete

United Airlines nám k letenkám do Papeete dá dopravu dvou zavazadel zdarma. 1 příruční + 1 odbavené.

 
Doplň si levné letenky také o výhodné ubytování

Booking.com

 

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli napsat 6540 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.