Sleva! Turkish Airlines ✈ Vietnam - letenky Ho Či Minovo město (Saigon) z Prahy ↔ 12.990 Kč

Sleva! Turkish Airlines ✈ Vietnam - letenky Ho Či Minovo město (Saigon) z Prahy ↔ 12.990 Kč
Rezervace letenky

Již v únoru jsme po velmi dlouhé odmlce hodili echo ohledně zahájení prodeje letenek do Vietnamu. Šlo o Hanoj a Ho Chi Minh City s odlety z Vídně za 14.490 Kč. Co se změnilo? Jako první bychom zmínili letenky do Saigonu, které nám klesly o krásných 1.500 Kč. Navíc se nyní do Vietnamu nelétá z Vídně, nýbrž z Prahy. Není nam co čekat!

Turkish Airlines nám servíruje celkem dvě verze levných letů do Ho Chi Minh City s odlety z Prahy. Nejlevnější lety z Prahy za 12.990 Kč s termíny od 7. listopadu 2022 do 28. dubna 2023, poté open jaw letenky Ho Chi Minh City s odlety Prahy a návraty z Hanoje opět za třináct tisíc. Pozor! Volná místa mizí přímo před očíma.

Turecká národní aerolinka Turkish Airlines jakožto 4* dopravce nabízí u tohoto tarifu do Vietnamu například přepravu 3 zavazadel zdarma (2 palubní + 1 odbavené až do 46 kg!)

Odlétá se z letiště Praha Václav Havel - Česká republika (PRG) s přestupem v Istanbulu (IST) cca 2-3 hodiny. Přílety jsou na letiště Ho Či Minovo Město (SGN) Tan Son Nhut airport - Vietnam.

TIP: Přehled levných letenek do Vietnamu na sezónu 2022/2023

 
Doplň si levné letenky také o výhodné ubytování

Booking.com

 

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
Letecké společnosti

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jako dobrý rádce při nákupu levné letenky vám pravidelně přinášíme zajímavé tipy již od roku 2009. Tehdy se začal psát náš příběh a začalo nás bavit pro vás hledat ty nejlepší cestovatelské nabídky jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás napsali 5440 letenkových tipů zaměřených jak na Evropu, Asii, Ameriku, Afriku a taky na Austrálii a další stále přibývají. Za tu dobu už snad nenajdete destinaci, kam bychom nenašli tip na levný let. Do oblíbených zemí a lokalit jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik a další, se dostanete v desítkách verzí. Stačí se s námi poradit jaké levné letenky je v danou chvíli nejlepší zvolit. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti, zvláště týkajíc se levných letenek, máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.