Sleva! TAP Portugal ✈ Kapverdské ostrovy - levné letenky na Boa Vista z Mnichova ↔ 7.690 Kč

Sleva! TAP Portugal ✈ Kapverdské ostrovy - levné letenky na Boa Vista z Mnichova ↔ 7.690 Kč
Rezervace letenky

Více než tisícovku teď ušetříme na letenkách, které jsou teď hodně v kurzu. V polovině července jsme zveřejnili tip na návštěvu kapverdského ostrova Boa Vista. To se představila TAP Portugal s letenkami za 8.790 Korun. Aktuálně je linka znovu dostupná a za ještě lepší cenu. K cestě tam i zpět nám bude stačit jenom 7.690 Korun.

Kdy letět na ostrov Boa Vista?

Na Kapverdské ostrovy je možné s portugalskou aerolinkou TAP vyrazit hned zkraje příštího roku. Rezervujte si letenky na Boa Vista s odlety z Mnichova s cenou pod 8 tisíc na dobu od 2. ledna 2023 s návraty nejpozději do 20. března 2023.

Jak se dopravím na Kapverdské ostrovy?

Letí se následovně: Odlétá se z letiště Mnichov (MUC) v Německu. Poté letíme přes Lisabon, kde nás čeká krátký přestup a pokračování směr (BVC) Rabil airport - Kapverdy. Upozorňujeme, že volných míst už je zatraceně málo. Autorem linky je letecká společnost TAP Air Portugal.

Přeprava zavazadel na Kapverdy

Standartně máme v přepravě zdarma jedno příruční zavazadlo. Další do podpalubí lze nicméně výhodně přiobjednat.

Náš tip

Je velmi pravděpodobné, že poslední volná místa budou vyprodány během dnešního dne. Proto zde neváhejte už ani vteřinu. Může vás to stát poslední volnou kapacitu.

 
Doplň si levné letenky také o výhodné ubytování

Booking.com

 

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli najít 6490 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.