Sleva! TAP Air Portugal - USA - letenky do New Yorku z Mnichova jen za 6.790 Kč

Sleva! TAP Air Portugal - USA - letenky do New Yorku z Mnichova jen za 6.790 Kč

U Aerolinek TAP Air Portugal pokračuje zlevňování letenek do USA! Kde se až může zastavit? Levněji už to půjde jen stěží. Když jsme druhý lednový den zveřejnili tip na akční letenky do New Yorku z Mnichova za 7.290 Kč, ještě jsme netušili, že za pár dní cena klesne ještě o pětistovku! New York z Mnichova je teď dostupný za 6.790 Kč!

Kdy letět do New Yorku za 6.790 Kč?

Na výběr jsou verze do New Yorku a taky Newarku, obě stojí 6.790 Kč. Stejnou mají i dostupnost na únor až prosinec (vyjímaje březen až červenec) a to pouze ve vybraných termínech, kterých není přebytek.

Náš tip

Portugalská oletecká společnost TAP Air Portugal létá do New Yorku v akci také z Prahy. Jaký je cenový rozdíl? Tyto letenky se dají objednávat za 9.990 Kč a to pouze s termíny na přelom listopadu a prosince 2023.

Akční letenky do New Yorku

 
Doplň si levné letenky také o výhodné ubytování

Booking.com

 

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli napsat 6530 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.