Sleva! TAP Air Portugal - Portugalsko - levné letenky Lisabon z Vídně (zpáteční) 2.190,- Kč

Sleva! TAP Air Portugal - Portugalsko - levné letenky Lisabon z Vídně (zpáteční) 2.190,- Kč
Rezervace letenky

Před necelým týdnem jsme vás informovali o slevě letenek do Lisabonu u portugaské aerolinky TAP Air Portugal. Zaměřili jsme se hlavně na odlety z Česka a linku Praha - Lisabon a zpět za 2.790,- Kč. Kdo by ale měl výhodnější letět z rakouského letiště Schwechat, ušetří ještě 600,- Kč. Do Lisabonu si zaletíme za 2.190,- Kč.

Zpáteční zlevněné letenky do Lisabonu s odlety z Vídně vypravujé klasický přepravce, nikoliv lowcost aerolinka. S TAP Air Portugal do Portugalska za dva tisíce a dvě stovky se podíváme už od 8. října 2021 až do 11. srpna 2022. Je tu i pár first minute letenek Lisabon na příští letní sezónu.

Na letišti v Lisabonu budeme z Vídně s TAP Air Portugal za necelé 4 hodiny. Přistává se na letišti (LIS) Lisboa - Portugalsko. U této levné letenky je doprava 1 příručního zavazadla, potřebujete li další, budou za příplatek.

Tip: Jestli vás více zajímá letenka Lisabon s odletem z Prahy za 2.790,- Kč a unikl vám náš předchozí článek z minulé středy, najdete odkaz na rezervační kalendář rovnou pod titulkem.

Z levných letenek do Portugalska teď doporučujeme také města Porto a Faro.

Letecké společnosti
Oblíbené lety

Již 13 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jako dobrý rádce při nákupu levné letenky vám pravidelně přinášíme zajímavé tipy již od roku 2009. Tehdy se začal psát náš příběh a začalo nás bavit pro vás hledat ty nejlepší cestovatelské nabídky jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás napsali 4450 letenkových tipů zaměřených jak na Evropu, Asii, Ameriku, Afriku a taky na Austrálii a další stále přibývají. Za tu dobu už snad nenajdete destinaci, kam bychom nenašli tip na levný let. Do oblíbených zemí a lokalit jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik a další, se dostanete v desítkách verzí. Stačí se s námi poradit jaké levné letenky je v danou chvíli nejlepší zvolit. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu a twitteru. Cestovatelské zkušenosti, zvláště týkajíc se levných letenek, máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikace.