Sleva! TAP Air Portugal ✈ Kanárské ostrovy - akční letenky na Tenerife z Prahy na příští rok ↔ 3.690 Kč

Sleva! TAP Air Portugal ✈ Kanárské ostrovy - akční letenky na Tenerife z Prahy na příští rok ↔ 3.690 Kč
Rezervace letenky

Na ostrově Tenerife se ztratíte ve vlnách krásy a pohody. Vychutnejte si jemný písek pod nohama na krásných plážích, prozkoumejte malebné vesnice s tradiční atmosférou a ochutnejte lahodné gastronomické speciality. S výhledem na majestátní sopky a obdivováním západu slunce nad oceánem budete prožívat nezapomenutelné okamžiky.

Na Tenerife z Prahy jen za 3.690 Kč!

Jakto, že zpáteční letenky na Tenerife z Prahy teď koupíme tak levně? Je to dáno atraktivním výprodejem posledních míst portugalské letecké společnosti TAP Air Portugal na začátek příštího roku. Akce se objevila už v březnu, nyní však ušetříme další stovečku.

Dopravce: TAP Air Portugal

Cestovní období: 16. leden 2024 až 13. březen 2024

Odlet: Praha (PRG) Václav Havel Arpt Česká republika

Přestup: Lisabon (LIS) Lisboa Portugalsko (zastávka 14 - 21h)

Přílet: Tenerife (TFS) Reina Sofia Arpt Španělsko - Kanárské ostrovy

Zavazadla: 1 příruční zdarma

Jak se po příletu dostat z letiště do Santa Cruz de Tenerife?

1. Autobus: Můžete využít autobusovou linku číslo 111 nebo 343. Cesta trvá přibližně 1-1,5 hodiny a cena se pohybuje kolem 3-4 eur na osobu.

2. Místní vlak: Alternativou je místní vlak, který vás dopraví z letiště na některou z blízkých stanic. Poté můžete přestoupit na autobus nebo vlak směrem do centra Santa Cruz de Tenerife.

3. Taxi: Pokud preferujete pohodlí a rychlost, můžete využít taxislužbu. Cesta do centra trvá přibližně 30-40 minut a cena se pohybuje kolem 30-40 eur.

4. Pronájem auta: Pro maximální flexibilitu a nezávislost můžete si pronajmout auto na letišti. Ceny pronájmu se liší v závislosti na typu vozidla a délce pronájmu.

Co dělat na Tenerife?

Na ostrově Tenerife je mnoho zajímavých aktivit a míst k objevování. Zde je seznam 10 lákadel a aktivit, které stojí za návštěvu:

1. Národní park Teide: Vychutnejte si nádhernou krajinu sopečného pohoří, včetně nejvyšší hory Španělska - hory Teide. Můžete se vydat na trek nebo využít lanovku pro úchvatný výhled.

2. Pláže Playa de las Americas: Užívejte si slunce, písek a moře na jedné z nejznámějších pláží na ostrově. Zde najdete také mnoho barů, restaurací a obchodů.

3. Město Santa Cruz de Tenerife: Prozkoumejte hlavní město ostrova, kde najdete místní kulturu, historické památky, nákupní oblasti a skvělé restaurace.

4. Návštěva Los Gigantes: Obdivujte majestátní útesy Los Gigantes, které se tyčí nad oceánem. Můžete si také pronajmout loď a podívat se na ně z moře.

5. Jízda na vodopádech Masca: Podnikněte trek k vodopádům v údolí Masca, kde můžete zažít nádhernou přírodu a úchvatné výhledy.

6. Botanická zahrada v Puerto de la Cruz: Procházejte se mezi různými druhy rostlin a květin v této malebné botanické zahradě.

7. Prohlídka městečka La Laguna: Objevte historické centrum města, které je zapsáno na seznamu UNESCO díky své architektuře a kulturnímu dědictví.

8. Návštěva malého městečka Garachico: Prozkoumejte malebné přístavní městečko, které je bohaté na historické budovy, útesové bazény a malebné uličky.

9. Pozorování velryb a delfínů: Vydejte se na lodní výlet a pozorujte tyto fascinující mořské živočichy v jejich přirozeném prostředí.

10. Golf na Tenerife: Pokud máte rádi golf, tak na ostrově najdete mnoho kvalitních golfových hřišť, které nabízejí krásné scenérie a výzvy pro golfisty všech úrovní.

Akční letenky Tenerife

 
Doplň si levné letenky také o výhodné ubytování

Booking.com

 

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli napsat 6540 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.