Sleva! Spojené státy americké (USA) - levné letenky Seattle z Vídně (tam a zpět) 8.690,- Kč

Sleva! Spojené státy americké (USA) - levné letenky Seattle z Vídně (tam a zpět) 8.690,- Kč
Rezervace letenky

American Airlines, Finnair a British Airways - to je spolupráce, která funguje! Díky kombinovaným tarifům těchto tří aerolinek se podíváme i do amerických měst, kam není obvyklé se dostat úplně nejlevněji. Momentálně je tu exklizivní akční letenka do Seattle z Vídně za nejnižší cenu v historii. Tam a zpět už za 8.690,- kč.

Tento akční spoj do USA - Seattle od American Airlines, Finnair a British Airways jsme vám představili už loni na podzim. V říjnu jsme platili za letenky do Seattle z Vídně 9.790,- Kč. Nyní to je ještě o 1.100,- Kč méně!

Dostupnost: Obousměrné akční letenky do Seattle je možné objednávat na datumy s odlety od 2. února a návraty do 28. června 2022.

Tarif se bude prodávat do vyprodání nebo stažení z trhu samotnými aerolinkami.

Další tipy na letenky do USA zde.

Letecké společnosti
Oblíbené lety

Již 13 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jako dobrý rádce při nákupu levné letenky vám pravidelně přinášíme zajímavé tipy již od roku 2009. Tehdy se začal psát náš příběh a začalo nás bavit pro vás hledat ty nejlepší cestovatelské nabídky jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás napsali 4450 letenkových tipů zaměřených jak na Evropu, Asii, Ameriku, Afriku a taky na Austrálii a další stále přibývají. Za tu dobu už snad nenajdete destinaci, kam bychom nenašli tip na levný let. Do oblíbených zemí a lokalit jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik a další, se dostanete v desítkách verzí. Stačí se s námi poradit jaké levné letenky je v danou chvíli nejlepší zvolit. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu a twitteru. Cestovatelské zkušenosti, zvláště týkajíc se levných letenek, máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikace.