Sleva! Spojené státy americké (USA) - levné letenky Seattle z Vídně (tam a zpět) 8.690,- Kč

Sleva! Spojené státy americké (USA) - levné letenky Seattle z Vídně (tam a zpět) 8.690,- Kč
Rezervace letenky

American Airlines, Finnair a British Airways - to je spolupráce, která funguje! Díky kombinovaným tarifům těchto tří aerolinek se podíváme i do amerických měst, kam není obvyklé se dostat úplně nejlevněji. Momentálně je tu exklizivní akční letenka do Seattle z Vídně za nejnižší cenu v historii. Tam a zpět už za 8.690,- kč.

Tento akční spoj do USA - Seattle od American Airlines, Finnair a British Airways jsme vám představili už loni na podzim. V říjnu jsme platili za letenky do Seattle z Vídně 9.790,- Kč. Nyní to je ještě o 1.100,- Kč méně!

Dostupnost: Obousměrné akční letenky do Seattle je možné objednávat na datumy s odlety od 2. února a návraty do 28. června 2022.

Tarif se bude prodávat do vyprodání nebo stažení z trhu samotnými aerolinkami.

Další tipy na letenky do USA zde.

Letecké společnosti
Oblíbené lety

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli najít 5540 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Za tu dobu už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.