Sleva! Singapore Airlines ✈ Vietnam - levné letenky Ho Či Minovo Město z Prahy na palubě 5* aerolinky ↔ 13.490 Kč

Sleva! Singapore Airlines ✈ Vietnam - levné letenky Ho Či Minovo Město z Prahy na palubě 5* ↔ 13.490 Kč
Rezervace letenky

Cesta do Vietnamu se dá absolvovat i při odletu z České republiky za velmi výhodných cenových podmínek. Poděkovat za to můžeme pětihvězdičkovým singapurským aerolinkám Singapore Airlines. Vývoj cen letenek je turbulentní, co je dobrá zpráva, že oproti září ušetříme na letence do Ho Či Minova Města z Prahy 2.500 Kč.

Kdy letět do Vietnamu z ČR s 5* dopravcem za 13.490 Kč?

Singapore Airlines u dneska spuštěné akce na letenky Ho Chi Minh City z Prahy uvolnil volná místa na rok 2023 - konkrétně od 24. dubna 2023 s posledními návraty do 30. května. Výhradně se tak jedná o volná místa na následující jaro.

Do Vietnamu se cestuje s jedním krátkým přestupem

Linka na trase Praha - Ho Chi Minh City má přestup v německém Frankfurtu (FRA), který netrvá dlouho (cca dvě hodiny) a následným příletem na (SGN) Tan Son Nhut Arpt Vietnam.

U Singapore Airlines 2 zavazadla zdarma

Na lince do Vietnamu máme u Singapore Airlines zdarma dopravu jednoho kabinového zavazadla a taky druhé do hmotnosti 25 kg a to si necháme odbavit.

Náš tip

Letenky v akci do Ho Či Minova města má od včerejška v prodeji i nízkonákladovka Scoot s odlety z Berlína za 11.490 Kč.

Akční letenky Ho Chi Minh City (Saigon)

 
Doplň si levné letenky také o výhodné ubytování

Booking.com

 

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
Letecké společnosti
Oblíbené lety

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli najít 5960 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.