Sleva! Scoot - Thajsko - levné letenky Phuket z Berlína (tam a zpět) 7.990,- Kč

Sleva! Scoot - Thajsko - levné letenky Phuket z Berlína (tam a zpět) 7.990,- Kč
Rezervace letenky

Thajsko za pouhých 7.990,- Kč? V listopadu jsme informovali o uvedení akce letenky na Phuket z Berlína za 8.990,- Kč od singapurské lowcost aerolinky Scoot. Jelikož tarif zlevnil o rovnou tisícovku, nastal čas vám o tom hned dát vědět. Momentálně je tak tento tarif výrazně levnější, než všechny ostatní, které momentálně vedou na thajský ostrov.

Dostupnost: Akci letenky na Phuket za osm tisíc s odlety z německého Berlína provází pohodový výběr volné kapacity. K dispozici jsou jarní posezónní termíny a to od 18. dubna do 14. června 2022.

Na Phuket (HKT) poletíme s leteckou společností Scoot z letiště Berlín Brandenburg (BER) s mezipřistáním v Singapuru (SIN). Letenka zpět je v ceně.

Zavazadla: 1 ks příruční zdarma

Dopravce: Scoot

Jak to vypadá s konkurencí? Druhým nejlevnějším spojem na Phuket je spoj od Air France s odletem z Vídně, ten ale stojí skoro o tři a půl tisíce více (11.390,- Kč) s termíny na duben až červenec.

Tip: Přehled všech akčních letenek na Phuket

Tip: TOP 10 nejlevnější letenky do Thajska

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli najít 6490 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.