Sleva! Scoot ✈ Thajsko - levné letenky Krabi z Berlína ↔ 9.790 Kč

Sleva! Scoot ✈ Thajsko - levné letenky Krabi z Berlína ↔ 9.790 Kč
Rezervace letenky

Singapurská nízkonákladová společnost Scoot úřaduje ve velkém stylu. Jako jediná teď nabízí letenky do thajské provincie Krabi, ale to není zdaleka vše. Tento tarif už tady nějaký ten pátek máme, ale nyní nastala výrazná sleva. O kolik? Oproti posledně ušetříme na rezervaci skoro tři tisíce korun! Aktuálně akční lety na Krabi stojí pouhých 9.790 Kč.

Aerolinka Scoot nabízí letenky do Thajska pod deset tisíc korun českých s odletem z německého Berlína. Kdy se tam s ní vypravit? Odpověď je po prázdninách. V kalendáří uvidíme lety do Krabi v termínech od 21. září 2022 do 26. ledna 2023 (kromě prosince).

Scoot létá z letiště Berlín Brandeburg (BER) přes Singapur (SIN) (možné delší zdržení). Přílety jsou na Krabi airport (KBV).

Návrat a jedno zavazadlo v ceně.

Po pauze v cestování způsobenou pandemií už se to výhodnými lety začíná jenom hemžit. Udělejte si přehled a podívejte se na nabídku nejžádanějších letenek do Thajska.

 
Doplň si levné letenky také o výhodné ubytování

Booking.com

 

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli napsat 6530 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.