Sleva! Saudia Airlines ✈ Maledivy - levné letenky Male z Vídně a zpět do Mnichova ↔ 12.790 Kč

Sleva! Saudia Airlines ✈ Maledivy - levné letenky Male z Vídně a zpět do Mnichova ↔ 12.790 Kč
Rezervace letenky

Před měsícem jsme zveřejnili tip na akční open jaw letenky na Maledivy od Saudia Airlines s odlety z Vídně a návraty do Mnichova za 13.590 Korun. Co se změnilo? Aktuálně na nejlevnějším tarifu na Maledivy ušetříme dalších 800 Korun a to na zemi určitě nenajdeme. Letenky Vídeň - Male - Mnichov jsou připraveny k rezervaci za 12.790 Kč.

Kdy letět na Maledivy pod třináct tisíc Korun?

Letecká společnost Saudia Airlines uvolnila letenky do Male za 12.790 Kč na příští rok. Rezervujte si cestovní datum na Maledivy od 24. ledna 2023 s návraty do 19. března 2023. Pozor, uvolněný je omezený počet volných míst.

Popis cesty na Maledivy

Autorem tarifu je certifikovaná čtyřhvězdičková letecká společnost Saudia Airlines. Odlety jsou vypravovány z rakouského letiště Vídeň Schwechat (VIE). Na Maledivy se letí pouze s jedním přestupem a to v Saudské Arábii - Jeddah (JED), zdržení asi jen tři hodiny. Finální přílety jsou na letiště (MLE) Male airport - Maledivy.

Kolik zavazadel na Maledivy bez doplatku?

Zdarma máme u cesty na Maledivy od Saudia Airlines tři zavazadla! 1 příruční a 2 odbavené.

Náš tip

Než si objednáte letenku, koukněte i na další tarify na Maledivy. Nyní jich je celkem 8 a pro fajnšmékry je tu dokonce i byznys třída od Turkish Airlines. Přehled najdete pod článkem.

Akční letenky na Maledivy

 
Doplň si levné letenky také o výhodné ubytování

Booking.com

 

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli napsat 6530 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.