Sleva! Saudia Airlines ✈ Filipíny - levné letenky Manila z Vídně ↔ 10.590 Kč

Sleva! Saudia Airlines ✈ Filipíny - levné letenky Manila z Vídně ↔ 10.590 Kč
Rezervace letenky

Je tu výrazná sleva letenek na Filipíny! Při plánování takové cesty u letecké společnosti Saudia Arabian Airlines teď ušetříme balík! V posledním půlroce se dalo letět nejlevněji do Manily za třináct tisíc a to už tak byla aerolinka v podstatě bez cenové konkurence. A nyní? Zpáteční letenky do Manily z Vídně nám zlevnily už na 10.590 Kč!

Kdy letět na Filipíny jenom za 10.590 Kč?

Se Saudia Airlines na Filipíny již od konce léta. Zpáteční akční letenky Manila z Vídně ve slevě objednávejte na odlety v září (mezi 5. až 30.9. 2023). Návraty se dají plánovat na září, říjen a nebo listopad. Odlety během října a listopadu už stojí + 1.400 Kč.

Jak se letí na Filipíny se Saudia Airlines?

 Vídeň (VIE) Vienna Intl Arpt Rakousko - Jeddah (JED) Jeddah Intl Saudská Arábie (přestup) - Manila (MNL) Ninoy Aquino Intl Filipíny. Nazpátek stejně, jen opačně.

Doprava zavazadel na Filipíny

Saudia Airlines poskytuje dopravu dvou zavazadel zdarma. Jedno je příruční a druhé je odbavené.

Náš tip

Konkurence je o dosti dražší! Například aerolinky China Airlines létají do Manily z Vídně za osmnáct tisíc Korun. Na opláítku se dá cestovat na Filipíny již od února. EVA Air chce ještě o dva tisíc více při cestách od dubna. Saudia Airlines má i byznys třídu letenek do Manily v ceně 36.990 Kč.

Akční letenky Manila

 
Doplň si levné letenky také o výhodné ubytování

Booking.com

 

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
Letecké společnosti
Oblíbené lety

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli najít 5960 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.