Sleva! 🇹🇭 Saudi Arabian Airlines - Thajsko - levné letenky Bangkok z Vídně (zpáteční) 9.990,- Kč

Sleva! Saudi Arabian Airlines - Thajsko - levné letenky Bangkok z Vídně (zpáteční) 9.990,- Kč
Rezervace letenky

Saudi Arabian Airlines zlevňuje svůj akční tarif do Thajska vydaný před měsícem. O kolik? Již tak příjemnou cenu letenek do Bangkoku zlevňuje čtyřhvězdičková letecká společnost z 10.690,- Kč na 9.990,- Kč. Vlajková aerolinka Saudské Arábie létá do Bangkoku z Vídně a na této lince je momentálně ze všech nejlevnější.

Vídeňské letiště je druhé nejvytíženější, které Češi využívají pro odlety do všech končin světa. Levné letenky Bangkok z Vídně od Saudi Arabian Airlines za deset tisíc se dají rezervovat na odlety od 31. května do 29. října 2022.

Odlety do Thajska jsou z letiště Vídeň (VIE) Vienna airport - Rakousko. Pak nás čeká jeden přestup na letišti Jeddah (JED) - Saudská Arábie. Přílety Bangkok (BKK) Suvarnabhumi - Thajsko.

Zavazadla v ceně letenky: 2 bez doplatku (příruční + odbavené).

Dopravce: Saudi Arabian Airlines

Přehled všech levných letenek do Bangkoku

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli najít 6490 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.