Sleva! Saudi Airlines ✈ Filipíny - levné letenky do Manily z Vídně ↔ 12.990 Kč

Sleva! Saudi Airlines ✈ Filipíny - levné letenky do Manily z Vídně ↔ 12.990 Kč
Rezervace letenky

V červenci jsme vám představili akční tarif na Filipíny při odletech z Vídně za 14.590 Korun od Saudi Airlines. Co se změnilo od vyprodání posledních míst? Aerolinka doplnila nové termíny na nasadila lepší cenu ještě o více než pětistovku! Momentálně máme šanci získat letenky do Manily z Vídně za 12.990 Korun mimo verze open jaw.

Kdy letět z Rakouska na Filipíny?

Chcete letět do Manily ještě letos? Pak na tarify Saudi Arabian Airlines rovnou zapomeňte. Jsou totiž dělané až na příští rok. Konkrétně až při odletech od jara 2023. Plánujete li let do Manily s předstihem, vyberte si volné místo v rozmezí 20. dubna 2023 až 28. června 2023.

Jak poletím na Filipíny?

Letí se s 4* leteckou společností Saudi Arabian Airlines z letiště Vídeň Schwechat (VIE) a přestupem v Saudské Arábii - Jeddah airport (JED) a příletem na Manila (MNL) Ninoy Aquino airport - Filipíny. V ceně je i zpáteční let.

Přeprava zavazadel na Filipíny

U tohoto tarifu Saudi Airlines máme zdarma dopravu 1 palubního zavazadla a 1 odbaveného zavazadla. Celkem tedy 2.

Tip redakce

Co dělat, chci li vyrazit na Filipíny ještě letos? Pak doporučíme tarif letecké společnosti EVA Air Manila z Vídně za 19.990 Kč. Z pětihvězdičkových dopravců tu je také Singapore Airlines. Ta létá do Manily z Prahyx za 16.990 Kč, ale až v příštím roce podobně jako dopravce Saudi Airlines. Přehled nabídek najdete níže.

Akční letenky Manila

 
Doplň si levné letenky také o výhodné ubytování

Booking.com

 

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli napsat 6520 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.