Sleva! Ryanair ✈ Turecko - Egejská riviéra - letenky do Dalamanu z Bratislavy ↔ už za 986 Kč

Sleva! Ryanair ✈ Turecko - Egejská riviéra - letenky do Dalamanu z Bratislavy ↔ už za 986 Kč
Rezervace letenky

Představujeme nejlevnější způsob, jak se dostat do Turecka. Ukážeme vám zpáteční lowcost letenky na Egejskou riviéru s cenou i pod tisícovku a to šlo naposled na jaře. Chcete smrsknout cestovní náklady na minimum? Pak se koukněte na dnešní levné letenky Dalaman při odletu z hlavního města Slovenska, kam vede ideální spoj.

Kdy do Turecka letecky za tisícovku?

- leden - Ryanair - Dalaman z Bratislavy od 938 Kč

- leden / únor - Ryanair - Dalaman z Bratislavy od 1.060 Kč

- únor - Ryanair - Dalaman z Bratislavy od 1.415 Kč

 - únor / březen - Ryanair - Dalaman z Bratislavy od 1.428 Kč

- březen - Ryanair - Dalaman z Bratislavy od 1.428 Kč

- duben - Ryanair - Dalaman z Bratislavy od 1.845 Kč

- květen - Ryanair - Dalaman z Bratislavy od 1.968 Kč

- červen - Ryanair - Dalaman z Bratislavy od 2.754 Kč

- červenec - Ryanair - Dalaman z Bratislavy od 3.392 Kč

- srpen - Ryanair - Dalaman z Bratislavy od 3.392 Kč

Náš tip

Nabízí se i další levné letenky do Turecka. Které to jsou? Například Istanbul z Vídně od Pegasus Airlines za 2.690 Kč, nebo si připlatit stovku a letět do Istanbulu z Vídně i s Turkish Airlines. Níže najdete také verze s odlety z České republiky. Všechny lety jsou zpáteční včetně dopravy příručního zavazadla.

Akční letenky do Turecka

 
Doplň si levné letenky také o výhodné ubytování

Booking.com

 

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli napsat 6610 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.