Sleva! Ryanair - Švédsko z Česka za pětistovku - levné letenky Göteborg z Prahy (zpáteční) 560,- Kč

Sleva! Ryanair - Švédsko z Česka za pětistovku - levné letenky Göteborg z Prahy (zpáteční) 560,- Kč
Rezervace letenky

Navštivte druhé nejvýznamnější švédské město Göteborg. Odlétat se dá přímo z Česka, takže kvůli levnému letu nemusíme ani za hranice. Nyní zaplatíme pouhou pětistovku za obousměrný trip, tohle snad hovoří za vše. Aktuální zpáteční letenka Göteborg s odletem z Prahy z kuchyně aerolinek Ryanair se prodává už za 560,- Kč.

Tohle nepromeškejte, protože jen těžko seženete okolo pětistovky letenky do Švédska s odlety Prahy. Kvůli levnější letence do Göteborgu se obvykle cestuje do Vídně. Nyní nikam nemusíme a levněji to vychází do Göteborgu z matičky Prahy.

Odlétát do Švédska za uvedených podmínek se dá už 22. září 2021. Kalendář obsahuje lety s návraty až do příštího roku - konkrétně do 25. března 2022.

Odlety jsou z Prahy - letiště Václava Havla (PRG) - Česká Republika a přílety jsou na letiště Gothenburg (GOT) Landvetter airport - Švédsko. Letiště je 20 km od samotného Göteborgu. Dopravce je irský lowcost Ryanair. Toto je zpáteční letenka s příručním zavazadlem!

Chcete více zpátečních letenek do pětistovky? Nechte se inspirovat zde.

Letecké společnosti
Oblíbené lety

Již 13 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jako dobrý rádce při nákupu levné letenky vám pravidelně přinášíme zajímavé tipy již od roku 2009. Tehdy se začal psát náš příběh a začalo nás bavit pro vás hledat ty nejlepší cestovatelské nabídky jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás napsali 4450 letenkových tipů zaměřených jak na Evropu, Asii, Ameriku, Afriku a taky na Austrálii a další stále přibývají. Za tu dobu už snad nenajdete destinaci, kam bychom nenašli tip na levný let. Do oblíbených zemí a lokalit jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik a další, se dostanete v desítkách verzí. Stačí se s námi poradit jaké levné letenky je v danou chvíli nejlepší zvolit. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu a twitteru. Cestovatelské zkušenosti, zvláště týkajíc se levných letenek, máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikace.