Sleva! Ryanair - Španělsko - Mallorca s odletem z Česka za tisícovku - levné letenky Palma de Mallorca z Prahy (a zpět) 1.007,- Kč

Sleva! Ryanair - Španělsko - Mallorca s odletem z Česka za tisícovku - levné letenky Palma de Mallorca z Prahy (a zpět) 1.007,- Kč
Rezervace letenky

Vyznat se ve všech tarifech na Mallorcu už začíná být trochu oříšek. Jste li ovšem fanoušci levných letů s odlety z Česka, máte nad čím přemýšlet. Kdo jiný než Ryanair zlevnil lety na Mallorcu z Prahy. Nyní už se dostáváme na 1.007,- kč za zpáteční letenky do Palma de Mallorca a to je oproti prázdninám sleva více než 30%.

Využijte bezva nacenění posezonních letenek na Baleárské ostrovy. Toto je doporučení výhradně na odlet z naší země, protože při letu z Vídně se můžeme dostat dokonce až na 350,- Kč.

Dostupnost: V kalendáři najdeme termíny ještě na září (od 17. 9.). Na září už je ale tato letenky na Baleárské ostrovy relativně předražená. Soustřeďte pozornost na odlet v říjnu a dostanete se u letu Praha - Palma de Mallorca a zpět na onu částku okolo tisíce korun.

S Ryanair letíme na Mallorcu takto: Odlet z letiště Praha Václav Havel (PRG) - Česko a přílet na letiště Palma Mallorca (PMI) Palma Mallorca airport - Baleárské ostrovy - Španělsko. Přímý let trvá dvě a půl hodiny. Stejně poletíme i zpátky do ČR.

Lowcost linku je potřeba objednávat okamžitě, jinak na uvedenou cenu nízkonákladové letenky rovnou zapomeňte.

Letecké společnosti
Oblíbené lety

Již 13 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jako dobrý rádce při nákupu levné letenky vám pravidelně přinášíme zajímavé tipy již od roku 2009. Tehdy se začal psát náš příběh a začalo nás bavit pro vás hledat ty nejlepší cestovatelské nabídky jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás napsali 4450 letenkových tipů zaměřených jak na Evropu, Asii, Ameriku, Afriku a taky na Austrálii a další stále přibývají. Za tu dobu už snad nenajdete destinaci, kam bychom nenašli tip na levný let. Do oblíbených zemí a lokalit jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik a další, se dostanete v desítkách verzí. Stačí se s námi poradit jaké levné letenky je v danou chvíli nejlepší zvolit. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu a twitteru. Cestovatelské zkušenosti, zvláště týkajíc se levných letenek, máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikace.