Sleva! Ryanair - Španělsko - levné letenky na ostrov Menorca z Vídně (zpáteční) od 536,- Kč

Sleva! Ryanair - Španělsko - levné letenky na ostrov Menorca z Vídně (tam a zpět) od 536,- Kč
Rezervace letenky

Karibik ve Středomoří? Španělský ostrov Menorca! S radostí vám můžeme oznámit, že po dvouleté době různých omezení si zaletíme na oblíbené Baleárské ostrovy bez jakýchkoliv testů a restrikcí. Na ruku nám jde i tarif Ryanair, protože zpáteční letenky na Menorcu jsou na nejnižší hodnotě za poslední roky. Letá se z Vídně od 536,- Kč.

Na konci ledna letenka Menorca z Vídně od irské Ryanair stála od 989,- Kč, teď při rezervaci v polovině března jsme tedy skoro na polovině! A kdy vyrazit?

Dostupnost: Když se budeme bavit přímo o ceně letenky na Menorcu od 536,- Kč, skočte po termínech na konci března a začátku dubna, což je ideální čas na spoustu aktivit na zeleném ostrově. Dobrou cenu spatříte také u datumu na květen a červen, tak toho využijte.

Jak se na Menorcu dopravím? Jednoduše! Odletem na palubě Ryanair z druhého Čechy nejvyužívanějšího odletového letiště z Vídeň - Schwechat (VIE). Letadla přistávají na letišti Menorca Aerop De Menorca (MAH) - Baleárské ostrovy - Španělsko. Doba letu je 2 hodiny a 20 minut.

Tarif obsahuje také zpáteční let a přepravu příručního zavazadla 55 x 40 x 20cm do hmotnosti 10 kg.

Dopravce: Ryanair

Tip: Máte slabost pro Pyrenejský poloostrov? Mrkněte na TOP 15 nejlevnějších letenek do Španělska.

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli najít 6460 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.