Sleva! Ryanair ✈ Španělsko - Kantábrie - akční letenky Santander z Vídně ↔ od 899 Kč

Sleva! Ryanair ✈ Španělsko - Kantábrie - akční letenky Santander z Vídně ↔ od 899 Kč
Rezervace letenky

Na závěr sezóny se těší hodně dobrodruhů. Jednak už nebývá takový humbuk jako o prázdninách. Za druhé se dá navštívit spoustu lokalit a zajímavých míst za cenu obědu pro dva. Dnes jsme pro vás ještě vybrali španělskou Kantábrii. Čechy docela málo poznaný Santander je dostupný z Vídně za směšných 899 Kč tam i zpět!

Kdy letět do Kantábrie?

Nejlepší je vyrazit hned v září, protože přesně na tento měsíc jsou nyní nejlevnější letenky s cenou do tisícovky. Ideální odlet je například 23. září 2022. Cestovat do Španělska a zpátky se dá až do 24. března 2023.

Jak se letí do Kantábrie?

Uvedený let patří mezi lowcostové v režii společnosti Ryanair. Odlety probíhají z letiště Vídeň Schwechat (VIE) Rakousko s přímým spojením s letištěm (SDR) Santander Airport Španělsko.

Zavazadla

U Ryanair dopravíme zdarma jedno kabinové zavazadlo s váhovým limitem 40x25x20. Chcete další? Doporučujeme zakoupit priority boarding v průběhu rezervace

Tip redakce

Do konce letních prázdnin nám zbývá už pouze jeden den. Využijte výprodeje posezónních letů do Španělska. Jsou tu i další destinace jako Zaragoza od 739 Kč, Madrid od 929 Kč, Mallorca od 938 Kč, Menorca od 938 Kč a další. Přehled najdete níže.

Akční letenky do Španělska TOP 15

 
Doplň si levné letenky také o výhodné ubytování

Booking.com

 

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli najít 6460 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.