Sleva! Ryanair ✈ Španělsko - Kanáry - levné letenky na Tenerife z Norimberku ↔ od 1.720 Kč

Sleva! Ryanair ✈ Španělsko - Kanáry - levné letenky na Tenerife z Norimberku ↔ od 1.720 Kč
Rezervace letenky

Cestovatelé ze západních Čech to nyní mají výhodně na Kanárské ostrovy. Jedno z nejrozmanitějších míst a turisty asi nejvíce navštěvované je Tenerife. Ať už si potrpíte na přírodu či různé aktivity, na tento ostrov se vyplatí vyrazit celoročně. Bezva podmínky teď vychází při odletu z Norimberku. Letenky na Tenerife stojí od 1.720 Kč.

Kdy letět na Tenerife?

Jak už jsme psali výše, na Tenerife se cestuje během celého roku. Například průměrná teplota i během prosince dosahuje 22 stupňů a právě na tento měsíc jsou nyní dostupné nejlevnější letenky. Komplet období pro rezervací místa je od konce října 2022 do 25. září 2023. Jednoznačně se ale vyplatí zaměřit pozornost na volná místa v posledním měsíci letošního roku, kdy to stlačíme na sedmnáct stovek.

Jak se cestuje na Tenerife?

Tato linka je nízkonákladová, patří společnosti Ryanair a obsahuje i návrat. Odlety na Kanárské ostrovy budou probíhat z letiště Nuremberg (NUE) Nuernberg airport - Německo s přílety na Tenerife (TFS) Reina Sofia Arpt Španělsko. Na Kanárech budeme za 5 hodin čistého letu, tedy bez přestupu. Zpátky se letí obráceně - již v ceně.

Doprava zavazadel na Tenerife

Standartní podmínky pro přepravu zavazadel v rámci lowcost tarifu aerolinek Ryanair dovolují vzít si zdarma na palubu jedno příruční zavazadlo do rozměrů 40x25x20 cm.

Náš tip

Lety na Tenerife jsou s cenou asi na polovině oproti ostatním tarifům, nicméně si na Tenerife můžeme zaletět i z Vídně, Prahy a Katovic. Máte li zájem o tyto spoje, koukněte o řádek níže.

Akční letenky Tenerife

 
Doplň si levné letenky také o výhodné ubytování

Booking.com

 

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
Letecké společnosti
Oblíbené lety

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli najít 5790 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.