Sleva! Ryanair - Španělsko - Kanáry do tisícovky - levné letenky Lanzarote z Vídně (tam a zpět) od 950,- Kč

Sleva! Ryanair - Španělsko - Kanáry do tisícovky - levné letenky Lanzarote z Vídně (tam a zpět) od 950,- Kč
Rezervace letenky

Děláte si letos zálusk na Kanárské ostrovy? Co takhle Lanzarote? Krůček po krůčku nám klesá cena letenek na Lanzarote s odletem z Vídně. Nejdříve dva tisíce, pak osmnáct a patnáct stovek. V listopadu od tisícovky a teď dokonce i pod ni. Inspirujte se extra levnou obousměrnou letenkou na ostrov Lanzarote od 950,- Kč.

Vytoužený let na Kanáry za tisícovku? Tohle není žádná fantasmagorie. Na ostrov Lanzarote nás z Vídně hodí Ryanair.

Tyto zpáteční letenky na Lanzarote z Vídně vycházejí nejlépe při rezervaci na poslední chvíli. Příkladem budiž odlety na Kanárské ostrovy již 15. ledna, 22. ledna a nebo 29. ledna 2022.

Lety na Kanárské ostrovy patří v zimě mezi nejžádanější. Sluneční paprsky a příjemné teplo totiž provázejí podnebím na Lanzarote celoročně. I v zimě teplota mnohdy dosahuje okolo 26 stupňů a to je paráda.

Na Kanáry se letí poměrně dlouho. Z Vídně se dostaneme na Lanzarote s Ryanairem za necelých 5 hodin. Přímý let vede na letiště Lanzarote (ACE) Lanzarote airport - Španělsko.

Dopravce: Ryanair

Letecké společnosti
Oblíbené lety

Již 13 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jako dobrý rádce při nákupu levné letenky vám pravidelně přinášíme zajímavé tipy již od roku 2009. Tehdy se začal psát náš příběh a začalo nás bavit pro vás hledat ty nejlepší cestovatelské nabídky jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás napsali 4450 letenkových tipů zaměřených jak na Evropu, Asii, Ameriku, Afriku a taky na Austrálii a další stále přibývají. Za tu dobu už snad nenajdete destinaci, kam bychom nenašli tip na levný let. Do oblíbených zemí a lokalit jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik a další, se dostanete v desítkách verzí. Stačí se s námi poradit jaké levné letenky je v danou chvíli nejlepší zvolit. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu a twitteru. Cestovatelské zkušenosti, zvláště týkajíc se levných letenek, máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikace.