Sleva! Ryanair - Španělsko - Kanáry do tisícovky - levné letenky Lanzarote z Vídně (tam a zpět) od 950,- Kč

Sleva! Ryanair - Španělsko - Kanáry do tisícovky - levné letenky Lanzarote z Vídně (tam a zpět) od 950,- Kč
Rezervace letenky

Děláte si letos zálusk na Kanárské ostrovy? Co takhle Lanzarote? Krůček po krůčku nám klesá cena letenek na Lanzarote s odletem z Vídně. Nejdříve dva tisíce, pak osmnáct a patnáct stovek. V listopadu od tisícovky a teď dokonce i pod ni. Inspirujte se extra levnou obousměrnou letenkou na ostrov Lanzarote od 950,- Kč.

Vytoužený let na Kanáry za tisícovku? Tohle není žádná fantasmagorie. Na ostrov Lanzarote nás z Vídně hodí Ryanair.

Tyto zpáteční letenky na Lanzarote z Vídně vycházejí nejlépe při rezervaci na poslední chvíli. Příkladem budiž odlety na Kanárské ostrovy již 15. ledna, 22. ledna a nebo 29. ledna 2022.

Lety na Kanárské ostrovy patří v zimě mezi nejžádanější. Sluneční paprsky a příjemné teplo totiž provázejí podnebím na Lanzarote celoročně. I v zimě teplota mnohdy dosahuje okolo 26 stupňů a to je paráda.

Na Kanáry se letí poměrně dlouho. Z Vídně se dostaneme na Lanzarote s Ryanairem za necelých 5 hodin. Přímý let vede na letiště Lanzarote (ACE) Lanzarote airport - Španělsko.

Dopravce: Ryanair

Letecké společnosti
Oblíbené lety

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli najít 5540 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Za tu dobu už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.