Sleva! Ryanair ✈ Španělsko - Kanárské ostrovy - levné letenky na ostrov Lanzarote z Bratislavy ↔ od 1.762 Kč

Sleva! Ryanair ✈ Španělsko - Kanárské ostrovy - levné letenky na ostrov Lanzarote z Bratislavy ↔ od 1.762 Kč
Rezervace letenky

Zaznamenali jsme další slušnou slevu u letů na Kanárské ostrovy. Hoďte oko na momentální nacenění nízkonákladových letenek na ostrov Lanzarote. Pozornost se vyplatí zaměřit na odlety z Bratislavy, které nyní vycházejí ze všech nejlevněji. Aktuálně se nám podaří rezervovat zpáteční letenku na Lanzarote už za 1.762 Korun, tak neváhejte!

Kdy letět na ostrov Lanzarote?

Vyrazit na Kanáry se dá v podstatě už zítra! V kalendáří najdeme letenky na Lanzarote s odletem z Bratislavy v termínech od 10. září 2022 až 29. červenec 2023.

Popis lowcost letu na Lanzarote

Lety provozuje letecká společnost Ryanair. Odlety jsou zajištěny z letiště Bratislava (BTS) M.R Štefánika airport - Slovensko s přistáním na ostrově Lanzarote - letiště (ACE) Lanzarote Airport - Španělsko. Na Kanárských ostrovech budeme za 5 hodin. V ceně počítejte také s návratem.

Zavazadla

Standartne se v ceně letenky přepravuje zdarma jedno kabinové zavazadlo. Další je možné přiobjednat za poplatek.

Tip redakce

Na Lanzarote se létá z Bratislavy, Vídně a Berlína. Přehled všech tarifů najdete níže.

Akční letenky na Lanzarote

 
Doplň si levné letenky také o výhodné ubytování

Booking.com

 

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli najít 6460 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.