Sleva! 🇪🇸 Ryanair - Španělsko - Kanárské ostrovy - First minute levné letenky na Tenerife z Vídně ↔ od 1.622,- Kč

Sleva! 🇪🇸 Ryanair - Španělsko - Kanárské ostrovy - first minute levné letenky na Tenerife z Vídně ↔ od 1.622,- Kč
Rezervace letenky

Královna nízkonákladových letů (Ryanair) dnes také překvapuje zlevněním letenek pro mnohé na neoblíbenější ostrov z celých Kanárských ostrovů. Jedná se o first minute letenky na Tenerife - (rezervují se tzv. s předstihem). Zatímco v březnu stála letenka na tento ostrov od dvou tisíc na jaro, nyní je to cca od šestnácti stovek na zimní období.

Letět na Kanáry v zimě je nuda? Ani omylem. I v prosinci je sluníčko a krásných 20 stupňů. Na koupání to bude jen pro otužitelejší, ale na aktivní trip na vulkanickém ostrově počasí jako stvořené.

Tip redakce: Abychom se dostali na částku 1.622,- kč za obousměrné letenky na Tenerife, je potřeba se v kalendáři zaměřit na začátek nového roku. Tyto lety na Kanáry jsou totiž nejlevnější na leden 2023! Kompletní cestovní odobí pro výběr volného místa je na konec dubna 2022 až únor 2023.

Podmínky letu: Lety na Tenerife šestnácti stovek (tam a zpět) vedou z Vídně (VIE) na palubách dopravce Ryanair. Přímý let bez přestupu na Kanárské ostrovy trvá více než 5 hodin.

Dopravce: Ryanair

Tip: Přehled všech letenek na Kanárské ostrovy

Rezervace letenky
 
Doplň si levné letenky také o výhodné ubytování

Booking.com

 

Letecké společnosti
Oblíbené lety

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli najít 5790 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.