Sleva! Ryanair ✈ Skandinávie - Finsko - levné letenky do Helsinek z Vídně ↔ od 1.270 Kč

Sleva! Ryanair ✈ Skandinávie - Finsko - levné letenky do Helsinek z Vídně ↔ od 1.270 Kč
Rezervace letenky

Loni v létě byl u Ryanair spuštěn očekávaný lowcost tarif do Finska z Vídně, který startoval od sedmnácti stovek. Na podzim se předvedla skandinávská letecká společnost s letenkami Praha - Helsinky a zpátky za 1.790 Kč. Jaká je situace teď? Je tu opět irský Ryanair s letenkou do Helsinek ve výrazné slevě. Ušetříme dalších 500 Kč.

Kdy letět do Finska od 1.270 Kč?

Rozklikněte si kalendář míst, uvidíte letenky Helsinky z Vídně v termínech od zimy až do podzimu 2023, viz období na 3. únor až 28. říjen 2023. Nejlevnější letenky vychytáte při last minute odletech na únor až květen, kdy se za zpáteční letenku do Finska nemusíme dostat přes dva tisíce.

Do Finska bez přestupu za necelé dvě a půl hodiny

Odlety do Skandinávie v režii letecké nízkonákladové společnosti Ryanair probíhají z letiště Vídeň Schwechat (VIE) - Rakousko. Přistává se na letišti Helsinky (HEL) Helsinki airport - Finsko. V ceně obousměrného letu je i přeprava kabinového zavazadla, jeden kus je tedy zdarma.

Náš tip

Mrkněte také na přehled nejžádanějších letenek do Skandinávie.

Akční letenky do Skandinávie

 
Doplň si levné letenky také o výhodné ubytování

Booking.com

 

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli napsat 6660 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.