Sleva! Ryanair - Řecko za pár stovek - levné letenky na ostrov Korfu z Bratislavy (zpáteční) ješte na léto 769,- Kč

Sleva! Ryanair - Řecko za pár stovek - levné letenky na ostrov Korfu z Bratislavy (zpáteční) ješte na léto 769,- Kč
Rezervace letenky

Cestujete rádi za pár korun? Máme pro vás další zajímavou alternativu letu na řecký ostrov Korfu! Minule jsme se věnovali odletům z Prahy a taky Vídně. Dnes se vyplatí také hodit očko na letenky na Korfu od Ryanair s odletem ze Slovenska. Zpáteční lety na Korfu se starty z Bratislavy jsou nyní v rezervačním systému již od 769,- Kč.

Chcete takový let do Řecka zfouknout ještě toto léto? Máte jednu z posledních příležitostí. Kalendář totiž například ukazuje odlet na Korfu z Bratislavy 9.9. 2021 16.9. 2021, a 19.9. 2021 jen za 385,- Kč. Ideální návrat z Řecka je 26.9. 2021 (386,- Kč). Toto jsou ceny platné ke dni zveřejnění.

Zpáteční lowcost let společnosti Ryanair startuje z letiště Bratislava (BTS) M.R. Štefánika airport - Slovensko a vede na letiště Kerkyra (CFU) I Kapodistrias airport - Řecko. V Řecku budeme celkem rychle, za hodinku a 45 minut.

I když tento letenkový tip chce výhradně poukázat na zlevněné letenky na Kofu s odlety z Bratislavy, najdete výše i odkaz na Korfu s odlety z Prahy. Cena pro obyvatele hlavního města a okolí není vůbec špatná. Letenky se prodávají od 1.298,- Kč

Letecké společnosti
Oblíbené lety

Již 13 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jako dobrý rádce při nákupu levné letenky vám pravidelně přinášíme zajímavé tipy již od roku 2009. Tehdy se začal psát náš příběh a začalo nás bavit pro vás hledat ty nejlepší cestovatelské nabídky jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás napsali 4450 letenkových tipů zaměřených jak na Evropu, Asii, Ameriku, Afriku a taky na Austrálii a další stále přibývají. Za tu dobu už snad nenajdete destinaci, kam bychom nenašli tip na levný let. Do oblíbených zemí a lokalit jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik a další, se dostanete v desítkách verzí. Stačí se s námi poradit jaké levné letenky je v danou chvíli nejlepší zvolit. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu a twitteru. Cestovatelské zkušenosti, zvláště týkajíc se levných letenek, máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikace.