Sleva! Ryanair ✈ Řecko - ostrov Kréta - levné letenky Chania z Vídně ↔ od 751 Kč

Sleva! Ryanair ✈  Řecko - ostrov Kréta - levné letenky Chania z Vídně  ↔ od 751 Kč
Rezervace letenky

Aktualizujeme podmínky letů na oblíbený řecký ostrov Kréta. Máme k tomu pádný důvod! Víte, že otočit to tam a zpátky může cenově vyjít na pouhých 751 Korun? Inspirujte se dnešní levnou letenkou na Krétu, do města Chania. Za takto bezvadných podmínek nás tam dokáže hodit Ryanair. Stačí se včas zareagovat a ulovit si i svou letenku.

Kdy letět na Krétu?

Nejlépe vychází obousměrná letenka na Krétu z Vídně u Ryanair na měsíc březen. U jarního termínu 27. - 29. března 2023 zaplatíme zmíněných 751 Kč. Vypsali jsme taky nejlevnější kombinace i pro další měsíce. Samozřejmě sezónní letenka do Řecka na léto stojí víc.

- březen - Ryanair - Řecko - Kréta Chania z Vídně od 751 Kč

- duben - Ryanair - Řecko - Kréta Chania z Vídně od 1.457 Kč

- květen - Ryanair - Řecko - Kréta Chania z Vídně od 1.926 Kč

- červen - Ryanair - Řecko - Kréta Chania z Vídně od 2.707 Kč

- červenec - Ryanair - Řecko - Kréta Chania z Vídně od 5.330 Kč

- srpen - Ryanair - Řecko - Kréta Chania z Vídně od 3.818 Kč

- září - Ryanair - Řecko - Kréta Chania z Vídně od 3.420 Kč

- říjen - Ryanair - Řecko - Kréta Chania z Vídně od 4.182 Kč

Další alternativy na ostrov Kréta

Chcete si vybrat z celkem 8 tarifů s letenkami na ostrov? Níže přikládáme všechny akční letenky na Krétu.

Náš tip

Oblíbená země na Balkáně je výkladní skříň evropského turismu. Tolik dechberoucích a hezkých míst má málokterá země. Města jako Athény, Soluň, nebo ostrovy Lefkada, Rhodos, Kos, Korfu, Mykonos, Zakynthos, Kefalonia a mnoho dalších. Aktuální tipy do těchto letovisk uvidíte na stránce levné letenky Řecko TOP 15.

Akční letenky na Krétu

 
Doplň si levné letenky také o výhodné ubytování

Booking.com

 

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli napsat 6540 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.